פרולוקס

תיקון דלת עץ

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

בלא מעט מבנים, מגורים ואחרים, אנחנו יכולים למצוא דלתות עץ המותקנות גם בחלק הפנימי של המבנה וגם בחלק החיצוני. מדובר על דלתות מעוצבות בצורה יפה ומרשימה ועשויות מעץ מלא וחזק, שיכול להחזיק מעמד שנים רבות.

בדומה לדלתות אחרות אשר עשויות מחומרים שונים, גם במקרה של דלתות עץ יש צורך לבצע מעת לעת תיקון מסיבה כזו או אחרת. לשם כך יש צורך להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך, ויכול לאבחן את הבעיה ולאחר מכן לטפל בה כפי שאנחנו מצפים שיעשה.

תיקון דלת עץ

תיקון דלתות עץ

תיקון דלתות עץ הוא תחום לא מורכב, אך כאמור חשוב מאוד שאיש מקצוע יבצע את העבודה ולא מי שאין לו ידע וניסיון בתחום. התיקון יכול להתבצע באופן כזה שיאפשר לחזור ולהשתמש בדלת, כך שיהיה אפשר לפתוח ולסגור אותה, יהיה אפשר לנעול אותה, ולמעשה יהיה אפשר לחזור ולהשתמש בה בכל צורה אפשרית ונדרשת.

תיקון דלת עץ נדרש כאשר יש בעיה באחד הרכיבים של הדלת, במנגנון ההפעלה שלה או של המנעול המותקן בה, ולמעשה אי אפשר להשתמש בה בצורה סדירה כפי שאנחנו רוצים ומצפים. התיקון צריך להתבצע אחרי תהליך אבחון יסודי של איש מקצוע.

בין התיקונים הנפוצים, אפשר למצוא החלפת מנעולים, החלפת צילינדרים, החלפת ידית, תיקונים והחלפה של צירים, וכל דבר אחר שקשור כך או אחרת במנגנון הדלת כאמור, או באחד מחלקיו ובפרט במנעול שלו.

החלפת צילינדר לדלת עץ

החלפת צילינדר לדלת עץ נעשית כאשר הצילינדר המקורי נתקע ואיננו נפתח עוד. כלומר, הוא יוצר מצב שאי אפשר לפתוח את הדלת בצורה סדירה ולכן צריכה להחליף את הצילינדר בשביל שיהיה אפשר לחזור ולהשתמש בה.

מדובר בתהליך לא מורכב, אך כאמור הוא דורש ידע וניסיון של איש מקצוע. על מנת לבצע החלפת צילינדר לדלת עץ, יש צורך לנטרל את המנעול, להוציא את הדלת מהמקום כך שיהיה אפשר להוציא את הצילינדר, ואז אפשר להחליף את המנעול הישן בחדש. במקרים מסוימים, נרצה להחליף את המנעול במנעול משודרג יותר.

פריצת דלת עץ

אחד השירותים החשובים ביותר המוענקים לנו על ידי אנשי מקצוע בתחום הדלתות בכלל ובפרט בכל מה שקשור לתיקון דלתות עץ, היא פריצת דלת עץ. מדובר על שירות שניתן על ידי איש מקצוע במקרים בהם אי אפשר לפתוח את הדלת מבפנים או מבחוץ בצורה סדירה, קרי על ידי שימוש במפתח.

במקרים רבים השירות של פריצת דלת עץ ניתן בשעות לא סדירות, כמו למשל, שעות ערב מאוחרות, שעות לילה או שעות בוקר מוקדמות. כמו כן, הוא ניתן בסופי שבוע, חגים ובימים אחרים במהלך השבוע.

פריצת דלת מתבצעת על ידי נטרול המנעול ופתיחת הדלת, לאחר מכן אפשר להתקדם הלאה, במטרה להחזיר אותה לתפקוד מלאה, כך שיהיה ניתן לסגור ולפתוח אותה כמו שרוצים, וכמובן לנעול בצורה בטוחה.

החלפת צירים לדלת עץ

אחד השירותים החשובים ביותר בעולם הדלתות בכלל ובפרט בדלתות עץ, הוא החלפת צירים. בדרך כלל, מדובר על שירות שניתן לדלתות פנים אך זה לא מחייב. אם מותקנת דלת עץ חיצונית אזי סביר להניח שגם במקרה שלה יהיה צורך להחליף את הצירים בצורה מקצועית ומסודרת.

התיקון יתבצע על ידי הוצאת הדלת מהמקום, הסרת הצירים, ולאחר מכן אפשר להחליף אותם בצירים חדשים ולהחזיר את הדלת למקום כך שיהיה ניתן להמשיך ולהשתמש בה, לפתיחה וסגירה וכל דבר אחר שרוצים לעשות בצורה בטוחה ונוחה. התהליך לא אמור לקחת זמן רב.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone