פרולוקס

מנעולן בתל אביב

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים בתל אביב וזקוקים לשירותיו של מנעולן בתל אביב? נתקעתם מחוץ לדירה? הדלת צריכה תיקון? החלפת מנעולים או החלפת צירי הדלת? זה הזמן ליצור איתנו קשר! התקשרו אלינו עכשיו ותוך 15 דקות נגיע אליכם! 

להזמנת שירות מנעולן בתל אביב לחצו כאן או חייגו 050-5533392​

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מהירה ללא הפתעות? שלחו אלינו וואצאפ עם תמונה של הדלת ומיד תקבלו הצעת מחיר משתלמת!

 

תיקון דלת כניסה

צוות פרולוקס ממומחה בתיקון דלתות, פריצת דלתות, החלפת מנעולים וצירי דלת ועוד שירותים רבים של מנעולן!

אנו דוגלים במחירים הכי זולים שתמצאו! החל מ- 99 ש"ח בלבד!

אז למה אתם מחכים? לחצו כאן עכשיו ותקבלו הצעת מחיר מהירה

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן בתל אביב?

ישנם לא מטע מקרים ומצבים בהם אנחנו נדרשים להזמין מנעולן בתל אביב, זאת כאשר אנחנו מתמודדים עם תקלה או בעיה שאין לנו אפשרות לפתור בעצמנו, בגלל חוסר ידע, חוסר בכלים מתאימים ואין לנו את האמצעים הנדרשים לשם כך. מנעולן בתל אביב יכול לעזור לנו להתמודד עם הבעיה בצורה מקצועית ונכונה, על מנת שנוכל לחזור ולהשתמש באמצעים השונים שעומדים לרשותנו בצורה סדירה.

כיוון דלת – בכל מקרה בו אנחנו נדרשים לעשות כיוונן לצירי הדלת על מנת שנוכל לפתוח ולסגור אותה בצורה סדירה, יהיה נכון להיעזר באיש מקצוע שמתמחה בכך.

תיקון מנעול הדלת – אם מנעול הדלת בכניסה או דלת פנימית תקול, אזי שהפתרון הטוב ביותר מבחינתנו הוא להזמין איש מקצוע, מנעולן בתל אביב, שיתקן אותו. ישנם מקרים בהם הוא יוכל לבצע תיקון של המנעול, בעוד שבמקרים מסוימים, לא תהיה ברירה אלא להחליף אותו.

החלפת צירי הדלת – בדלתות שונות, בפרט ישנות, אשר נעזרות בצירים, יש צורך לבצע החלפה אחת לכמה זמן, על מנת לאפשר פתיחה וסגירה של הדלת בצורה אופטימאלית. תהליך זה חייב להתבצע על ידי איש מקצוע שמתמחה בכך.

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בתל אביב

כל בעל מקצוע, באופן טבעי, מחזיק באמתחתו רשימה של שירותים אותם הוא מספק ללקוחות שלו. חלק מהשירותים נחשבים מאוד נפוצים ואפשר למצוא אותם אצל לא מעט בעלי מקצוע בתחום, עם הבדלים כמובן בגישה, באיכות וכן ברכיבים בהם הם משתמשים.

כך גם במקרה של מנעולן בתל אביב. אנחנו יכולים למצוא שורה של שירותים הנחשבים נפוצים יותר מאחר ויש דרישה גבוהה יותר בקרב לקוחות רבים, בין אם זה במגזר הפרטי ובין אם זה במגזר הציבורי או העסקי.

בין השירותים הנחשבים נפוצים בקרב מנעולן בתל אביב, אפשר למצוא דוגמאות כגון:

  • פריצת מנעולים ודלתות מכל הסוגים, עבור כל מבנה, במשך 24/7. 
  • החלפת מנעולים ישנים ותקולים במנעולים חדשים על פי הצורך.
  • שדרוג מערכות אבטחה כולל התקנה של מערכות מנעולים חדשים במבנה.
  • שירותי חירום בשעות לילה מאוחרות או בוקר מוקדמות, סופישבוע וחגים.
  • פריצת מנעולים ודלתות של כלי רכב, כספות, ארונות כל מתקן אחר שיש בו מנעולים מורכבים. 
  • שכפול מפתחות וקידוד שלטים חכמים.

גם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את כל השירותים שמצויינים כאן, כולל מגוון רחב של שירותים נוספים על פי הצורך.

אתם בטח שואלים את עצמכם מה המחיר של מנעולן בתל אביב?

כשאנחנו שוכרים מנעולן תל אביב, עלינו לדעת שכל בעל מקצוע בתחום קובע לעצמו מחירון מסוים, זאת על פי התנאים שעומדים לרשותו, סוג השירות שהוא מספק, אופי הרכיבים בהם הוא משתמש ומה נדרש להתקין, יום ושעת העבודה וכן המיקום אליו הוא נדרש להגיע. המחירונים של מנעולנים בתל אביב, כמו בנקודות אחרות בארץ, אינם זהים, אך אפשר לראות שהמחירים המצוינים בהם דומים פחות או יותר.

מחירון של מנעולן בתל אביב כולל את החלקים הבאים:

התקנת מנעולים חדשים עבור מבנים, כגון,  מבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 300-1500 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים תקולים, שבורים, ישנים או כל מנעול אחר (עקב בלאי, חבלה, ניסיונות פריצה ועוד) 350-700 שקל

פריצת דלתות ומנעולים במבני מגורים ועבודה– 350-500 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת דלתות ומנעולים של כלי רכב (סוג הרכב וסוג המנעול יקבעו את המחיר)– 250-400 שקל

פריצת מנעולים של כספות ביתיות או מסחריות (סוג הכספת והמנעול המותקן ישפיע על מחיר השירות) – 350-500 שקל

חשוב לנו לציין, כל לקוח שפונה אלינו, בתל אביב או בכל מקום אחר, מקבל מאיתנו הצעת מחיר מפורטת, מלאה, הכוללת את כל מה שרלוונטי בשביל שהוא יוכל לדעת על מה הוא נדרש לשלם וכמה הוא נדרש לשלם. חשוב לנו שהלקוחות ידעו בדיוק מה השירות שאנחנו מספקים להם ולמה הם נדרשים לשלם סכום כזה או אחר. אנחנו מתחייבים על המחיר האטרקטיבי ביותר בשוק, וכמובן על שקיפות, אמינות, וכל מה שנדרש בשביל שהלקוחות שלנו יצאו מרוצים.

כמובן שאם יש לכם שאלות כאלה ואחרות בנושא, אז אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו, לפני או במהלך השירות, ואנחנו נספק לכם את כל התשובות וכל המידע הרלוונטי.

 

תיקון דלת ממד

תיקון דלת ממד בתל אביב

 

פורץ דלתות בתל אביב

אחד השירותים המשמעותיים ביותר עבור לקוחות בעיר תל אביב ובכלל, הוא שירות פריצת דלתות. שירות זה הוא משמעותי ורלוונטי, מאחר והרבה פעמים אנשים מוצאים את עצמם תקועים בתוך או מחוץ למבנה, בין אם זה מבנה מגורים, מבנה מסחרי או אחר, מבלי אפשרות לפתוח את הדלת בצורה סדירה, קרי עם מפתח, ואז עליהם להזמין מנעולן שיוכל לספק להם את השירות הרלוונטי.

פורץ דלתות בתל אביב, הוא איש מקצוע שיש לו את כל הכלים והידע, ניסיון והבנה, כיצד להתמודד עם מנעולים ודלתות שונים, לפרוץ אותן בצורה נכונה מבלי לגרום נזק לדלת, לתקן את הבעיה או להחליף מנעול, ולאפשר המשך שימוש סדיר במנעול.

תהליך פריצת דלת בתל אביב מתבצע אחרי שמאבחנים את סוג הבעיה בדלת, מנתקים את המנעול ממנה, פותחים את הדלת ואז אפשר לבצע את השינויים הנדרשים בשביל שיהיה אפשר לחזור ולהשתמש במנעול ובדלת, וכמובן לסגור ולנעול אותה כמו שצריך.

מנעולן בתל אביב 24/7 והגעה תוך 15 דקות!

עבודתו של מנעולן בתל אביב ובכלל שונה מעבודתו של כל בעל מקצוע אחר, בין היתר בגלל העובדה שהוא צריך להיות זמין 24/7 ללקוחות שלו ולהיות מסוגל להגיע כמה שיותר מהר אל המקום אליו הוא מוזמן.

אנחנו מספקים שירותי מנעולן בתל אביב 24/7 ומתחייבים להגיע אל הלקוח תוך 15 דקות. הצוות שלנו מגיע אל בית הלקוח או אל העסק שלו, תוך רבע שעה, לא משנה באיזה יום מדובר ולא משנה אם הוא יוצר איתנו קשר ביום או בלילה. אנחנו מספקים שירותי חירום בכל עת לכל עניין, בין אם אנחנו צריכים לפרוץ דלתות, מנעולים או כל דבר אחר. הצוות שלנו תמיד מוכן וערוך להגיע אל הלקוחות שלנו.

למה לפנות אלינו?

אם אתם מתלבטים בשאלה, למה לפנות אלינו אז התשובה שלנו היא מאוד קצרה: לנו יש מוניטין רחב ואיכותי מאוד בתחום, אנחנו מאוד מקצועיים ומספקים מגוון רחב של שירותי מנעולן בתל אביב 24/7, במחירים אטרקטיביים והוגנים לכל כיס. אנחנו עובדים תחת רישיון ובאישור משטרת ישראל.

כל מי שזקוק לשירותי מנעולן יכול לפנות אלינו ולקבל מאיתנו את התנאים הטובים. אנחנו מבטיחים ללקוחות שלנו את הטיפול הטוב ביותר בכל פנייה, בין אם זה פריצה של דלתות, מנעולים, ובין אם זה כל דבר אחר הדורש טיפול יסודי ומהיר במקום.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone