פרולוקס

פריצת כספות

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

לא מעט אנשים מחזיקים ברשותם כספות, בבית או בעסק. הן משמשות אותם לאחסון פריטים, חפצים ודברים אחרים שאינם מעוניינים שיהיו בהישג ידם של ילדים, עובדים, אנשים זרים וגורמים אחרים.

אנחנו יכולים למצוא כספות לאחסון כסף, תכשיטים, מסמכים חשובים, כלי נשק ודברים אחרים בעלי ערך ומשמעות. הכספות מאובטחות על ידי מנעולים מסוגים שונים. ככל שהמנעול מורכב יותר, כך קשה יותר לפרוץ לכספת. לצערנו, ישנם מקרים לא מעט בהם יש צורך להזמין איש מקצוע בדמות פורץ כספות לצורך פריצה, אם הכספת אינה נפתחת בצורה רגילה.

פורץ כספות

באילו מקרים נזמין פורץ כספות?

ישנם מקרים שונים בהם אנחנו נצטרך להזמין איש מקצוע לצורך פריצה. חשוב לציין, נידרש לשירותיו של פורץ כספות לא רק לצורך פריצת כספות אישיות או כאלה השייכות לעסק שלנו, אלא גם במקרים אחרים, למשל, אם אנחנו עורכים אירוע ומניחים כספת עבור האורחים בשביל שישימו בו כסף. אזי שאם לא נצליח לפתוח את הכספת בצורה סדירה, ייתכן ונידרש להזמין איש מקצוע שיפרוץ אותה.

כאמור, ישנם מקרים שונים בהם נרצה להזמין פורץ כספות שיבצע את עבודתו. הנה כמה דוגמאות לכך:

ראשית, אם וכאשר אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם מצב בו הכספת איננה תקינה, לא נפתחת כפי שצריך ויש צורך לפרוץ אותה בשביל שיהיה ניתן להוציא מתוכה את הדברים המאוחסנים בה.

שנית, אם וכאשר הכספת ננעלת ואין אפשרות לפתוח אותה. זה יכול לקרות לא רק בגלל חבלה או תקלה אלא גם בגלל סיבות אחרות. למשל, אם מדובר על כספת מאובטחת שננעלת אחרי מספר ניסיונות פתיחה כושלים.

שלישית, אם מדובר בכספת שנעשה בה ניסיון חבלה וכעת אי אפשר לפתוח אותה בצורה סדירה. אז מאוד ייתכן ויהיה צורך להזמין איש מקצוע, פורץ מנעולים מנוסה, שידע כיצד לטפל במנעול ולפתוח את הכספת.

פריצת כל סוגי הכספות

היום אנחנו יכולים למצוא בשוק שורה ארוכה של כספות מסוגים שונים. מדובר על כספות שיכולות לשמש הן אנשים פרטיים והן אנשי עסקים וגורמים אחרים. אלו כספות שיכולות לאחסן, כאמור, נשק, מסמכים ופריטים אחרים.

בין הכספות המוכרות לנו, אפשר למצוא דוגמאות כגון, כספות קיר, כספות בטון, כספות אנולוגיות, כספות דיגיטליות, כספות ארון, כספות שנפתחות באמצעות קוד או באמצעות טביעות אצבע, כספות כבדות וגדולות או כספות קטנות המתאימות למגירה או לארון קטן. אנחנו יכולים למצוא גם כספות ניידות אל מול כספות נייחות.

מחיר פריצת כספות

באופן טבעי, אחת השאלות שאנחנו נשאל את עצמנו לפני שנזמין בעל מקצוע לספק לנו שירות עבור פריצת כספות בבית או בעסק היא, כמה זה יעלה לנו? מה המחיר שדורש פורץ כספות עבור השירות שהוא מספק לנו.

כאן צריך להסביר, המחיר איננו אחיד. כל בעל מקצוע יכול לדרוש מחיר שונה עבור השירות שהוא נותן. באופן טבעי, כל בעל מקצוע יחליט על מחיר מסוים בהתאם לפרמטרים שונים. למשל:

  • שעת ביצוע העבודה
  • סוג השירות הניתן
  • מיקום הכספת
  • כמה זמן השירות אמור לקחת
  • באילו אמצעים הוא יידרש להשתמש
  • אילו מנעולים הוא מתקין במקום

המחירים יכולים לנוע בין סכומים של 150-200 שקל לסכומים של 450-500 שקל. זה תלוי כאמור בגורמים שונים. יש לקחת בחשבון, שעלות ביקור פורץ כספות נע בין 150 ל-200 שקל, גם אם לא מתבצעת שום עבודת פריצה. המחיר בוודאי יהיה גבוה יותר, אם מדובר על שירות הניתן מחוץ לשעות העבודה הסדירות, נניח בשעות הלילה, בוקר מוקדמות, סופי שבוע או חגים.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone