פרולוקס

מנעולן בראשון לציון

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים בראשון לציון ומעוניינים בשירותיו של מנעולן? נתקעתם בבית או בעסק ואין לכם אפשרות לצאת מהמבנה בצורה סדירה? יש לכם בעיה עם המנעול של דלת הכניסה? צרו איתנו קשר ואנחנו נשמח להגיע אליכם תוך רבע שעה! בהתחייבות!

תיקון דלתות כניסה לבניין

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן בראשון לציון?

מנעולן בראשון לציון מספק שורה ארוכה של שירותים, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי או הציבורי. המנעולן מספק את השירותים בעזרת הידע והניסיון שהוא צבר במהלך השנים, ועם הכלים הטכנולוגיים שעומדים לרשותו.

מדובר על שורה של שירותים רלוונטיים אשר לא ניתן להתמודד איתם ולפתור אותם ללא ידע וניסיון, לכן, מוטב להזמין איש מקצוע בדמותו של מנעולן בראשון לציון. חשוב להבהיר, שאלו שירותים שבלעדיהם אי אפשר להתנהל בצורה רגילה, סדירה, וזה יכול לפגוע באיכות ובשגרת החיים של בעלי המקום והדיירים בו.

שלוש דוגמאות לשירותי מנעולן בראשון לציון שיכולים להתאים לכל מבנה:

כיוון דלת – מדובר על שירות רלוונטי וחשוב עבור כל מי שיש לו בעיה עם דלת הכניסה למבנה או לחלל מסוים, צריך לבצע תהליכי כיוון בשביל שיהיה ניתן לפתוח ולסגור את הדלת בצורה סדירה ללא שום בעיה.

תיקון מנעולי דלת – תיקון זה הוא רלוונטי עבור כל מי שיש לו בעיות במנעולי הדלת בכניסה למבנה או בכל סוג דלת אחרת. התיקון חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע באמצעות כלים ואמצעים מתאימים לכך.

החלפת צירי דלת – כל מקרה בו נדרשת החלפת צירי דלת, חייב להתבצע על ידי מנעולן בראשון לציון שיש לו את הכלים והאמצעים המתאימים לכך. ההחלפה נעשית בהתאם למבנה הדלת ולסוג שלה וכמובן למשקל ולכובד שלה.

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בראשון לציון

כל מנעולן בראשון לציון, בדומה לבעלי מקצוע אחרים ובפרט למנעולנים, מציע קטלוג מוצרים ושירותים אשר רלוונטיים לכלל הצרכנים אשר זקוקים לשירותיו. בתוך הקטלוג אפשר למצוא הרבה מאוד שירותים שנחשבים נפוצים יותר

שירותים אלו מסופקים על ידי כל מנעולן בראשון לציון, מאחר והם מאוד חשובים ורלוונטיים, אזי שיש לעשות אותם בצורה מקצועית ביותר, וכמובן על הלקוחות לבחור מנעולנים בראשון לציון שיש להם את הניסיון והידע הרלוונטי בשביל לבצע את העבודה כמו שצריך.

הנה כמה דוגמאות לשירותים נפוצים של מנעולן:

 • פריצה של מנעולים ודלתות מכל הסוגים, עבור מגוון מבני מגורים ועסקים, במשך 24/7. 
 • החלפת מנעולים הרוסים, שבורים ותקולים במנעולים משדורגים על פי הצורך, בהתאם למצב המנעול המותקן בדלת או בחלון.
 • שדרוג מערכות אבטחה ומיגון, ובפרט התקנת מערכות מנעולים חדשים במבנה.
 • שירותי חירום בשעות לילה מאוחרות או בוקר מוקדמות, סופישבוע וחגים ובמועדים אחרים.
 • פריצת מנעולים ודלתות במקרים של כלי רכב, כספות, ארונות כל מתקן אחר שיש בו מנעולים מורכבים. 
 • שכפול מפתחות וקידוד שלט לבית, לעסק, לחניון ועוד.

גם אנחנו מספקים שירותים נפוצים של כל מנעולן בראשון לציון שרלוונטיים עבור כל לקוח ועבור כל מי שפונה אלינו, בין אם מדובר בשירותים המיועדים ללקוחות במגזר הפרטי ובין אם מדובר בשירותים המיועדים ללקוחות למגזר העסקי. אנחנו מספקים את השירותים המוצגים כאן בעזרת אנשי מקצוע עם ניסיון, ידע וכלים אחרים שיכולים לעזור לנו לבצע את תהליך העבודה בצורה הטובה ביותר.

מה המחיר של מנעולן בראשון לציון

כל מי שמחפש היום מנעולן בראשון לציון, באופן טבעי, מחפש שירותים של אנשי מקצוע שיכולים להציג בפניו גם מחירון מתאים עבור כל שירות, בשביל לדעת כמה יידרש לשלם עבור כל שירות שהוא מזמין.

כל מנעולן, בדומה לכל בעל מקצוע אחר, מציע מחירון המבוסס על פרמטרים שונים אודות כל שירות ושירות, וכן אודות פרמטרים כלליים יותר הקשורים בין היתר להיבטים כגון:

 • מיקום העבודה
 • יום ושעת העבודה (שירות הניתן מחוץ לשעות עבודה רגילות הוא במחיר גבוה יותר)
 • אופי העבודה
 • משך הזמן שהיא גובה
 • רכיבים בהם נדרש המנעולן להשתמש ועוד.

דוגמא למחירון של מנעולן בראשון לציון

התקנת מנעולים חדשים ומשוכללים עבור מבנים, דוגמא מבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 300-1300 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים ישנים ובפרט תקולים ושבורים, או כל מנעול אחר (עקב חבלה, בלאי, ניסיונות פריצה וסיבות נוספות) 300-550 שקל

פריצת דלתות ומנעולים במבני מגורים ואחרים– 300-450 שקל (תלוי בסוג הדלת והמנעול)

פריצת דלתות ומנעולים של כלי רכב (סוג הרכב והמנעול יקבעו את המחיר)– 250-450 שקל

פריצת מנעול של כספות בבית ובעסק (סוג הכספת והמנעול המותקן ישפיע על מחיר השירות) – 350-500 שקל

גם אנחנו מציעים ללקוחות שלנו מחירון מחירים עם שלל הצעות אטרקטיביות ביותר. אנחנו מציגים בפניהם מחירון שקוף, אמין, הוגן, עם כל הפרטים הרלוונטיים עבור כל שירות ושירות שאנחנו מתבקשים לספק. כל לקוח הפונה אלינו, מקבל הצעת מחיר מפורטת ואם יש לו שאלות נוספות אנחנו תמיד נשמח לענות על כל שאלה.

פורץ דלתות בראשון לציון

אחד השירותים החשובים ביותר של כל מנעולן ומנעולן בראשון לציון ובכלל, זה שירות פריצת דלתות המתבצע הן במבנים פרטיים, קרי מבני מגורים והן במבני עסקים ומבנים אחרים. שירות זה ניתן אם וכאשר אדם מוצא את עצמו בתוך מבנה או חלל מסוים מבלי יכולת לצאת ממנו, או להיפך, במצב בו הוא נמצא מחוץ למבנה ואיננו יכול להיכנס פנימה. השירות ניתן אחרי שמפרקים את המנעול מהדלת ופותחים אותה. לאחר מכן יחליט המנעולן כיצד לפעול, האם להחזיר את המנעול אחרי שתיקן אותו או להחזיר אל הדלת מנעול אחר, חדש.

מנעולן בראשון לציון 24/7 והגעה תוך 15 דקות!

שירותיו של מנעולן בראשון לציון 24/7 הם מאוד משמעותיים ולכן הוא מקפידים לספק את השירות שלנו במשך כל ימות השבוע, במהלך כל שעות היממה, כולל בחגים וסופי שבוע, עם הבטחה להגיע לכל לקוח, בכל מקום, תוך רבע שעה.

השירות שלנו ניתן בכל מקרה חירום, על פי צרכי הלקוח. למשל, אם יש צורך לבצע פריצת דלת או מנעול, אז אנחנו יכולים לספק את השירות תוך רבע שעה, בכל שעה ובכל יום, על מנת לאפשר ללקוח להיכנס אל תוך המבנה או לצאת ממנו בצורה סדירה, וכך הוא יוכל להמשיך עם שגרת חייו. ללא שום בעיה וללא שום עיכובים מיותרים.

למה לפנות אלינו?

משתלם לכל לקוח ולקוחה לפנות אלינו, כי אנחנו יכולים להציע לכם מגוון שירותים ברמה הגבוהה ביותר, בעזרת אנשי מקצוע מנוסים עם ידע נרחב וציוד מקצועי מתאים. אנחנו מספקים שירות בכל יום ובכל שעה, ומבצעים את עבודתנו על הצד הטוב ביותר.

יש לנו מוניטין חיובי מאוד בתחום, אנחנו מציעים ללקוחות הצעות מחיר אטרקטיביות במחירים משתלמים, אנחנו מספקים להם את כל מה שהם צריכים באחריות. אנחנו עובדים ברישיון ובאישור משטרת ישראל.

אפשר לפנות אלינו בכל עת לכל עניין ואנחנו תמיד נשמח לעמוד לרשות הלקוחות שלנו, לענות כל שאלה ולספק הסברים לכל עניין ודבר על פי הצורך. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום, בהקדם.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
 • השאירו פרטים
  יצירת קשר מהירה!
 • Phone