פרולוקס

החלפת ידית לדלת כניסה

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

דלתות כניסה הן אלמנט חשוב בעלות תפקידים שונים. בראש ובראשונה, תפקידה של דלת כניסה היא למנוע מאנשים זרים אפשרות להיכנס אל המבנה ללא אישור וללא הגבלה. כמו כן, דלת כניסה נועדה לספק לנו הגנה ואבטחה ולשמור על הפרטיות שלנו ושל כל מי שנכנס אל המבנה.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דלתות כניסה המתאימות למבנים שונים, בין אם מדובר במבני מגורים, מבני עסקים או מבנים אחרים. מדובר על דלתות אשר גם מספקות לנו, כאמור, אבטחה והגנה, אך גם מעצבות את המקום מבחינה חזותית. הן כוללות חלקים שונים, בין אם זה גוף הדלת ובין אם זה ידיות.

בדומה לדלתות אחרות, גם במקרה של דלתות כניסה אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם מגוון רחב של תקלות שעלולות לגרום נזק משמעותי לתפקוד הדלת. התקלה עלולה להיווצר כתוצאה משחיקה, בלאי, חבלה או נזק מכוון. בשביל שנוכל להמשיך ולהשתמש בדלת בצורה סדירה, הרי שעלינו לטפל בתקלות כמה שיותר מהר ובעזרת בעלי מקצוע שמתמחים בכך.

החלפת מנעול לדלת זכוכית

תקלות נפוצות בדלתות כניסה

כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של תקלות נפוצות בדלתות כניסה. מדובר על תקלות שיכולות להשפיע כך או אחרת על תפקוד הדלת והיכולת שלנו להשתמש בה בצורה סדירה, בטוחה ונוחה.

לדוגמא, תקלה שמונעת מאיתנו אפשרות לסגור את הדלת עד הסוף. ניתן להבחין בתקלה בצורה מאוד פשוטה וקלה, על ידי כך שאנחנו מתקשים לסגור את הדלת בצורה נוחה ובטוחה, ולהחזיר אותה לקו אחד עם הקיר.

תקלה אחרת היא בצירים של הדלת. זו תקלה נפוצה מאחר והיא נגרמת כתוצאה משחיקה או בלאי בצירים. לעיתים זה גם נובע כתוצאה מהמשקל של הדלת. מאחר והדלת יכולה לשקול הרבה, אז שהיא מכבידה על הצירים ועלולה לגרום להם נזק. במקרה כזה, יש להחליף או לחזק אותם.

עוד תקלה נפוצה בדלתות כניסה יכולה להתגלות במנעול של הדלת. בין אם זה בגלל שמשהו נתקע בחור המפתח, בין אם זה בגלל בלאי או שבר, פגיעה במנגנון או כל דבר אחר שימנע מאיתנו להשתמש במנעול בצורה סדירה ותקינה.

לסיכום חלק זה, תקלות בדלתות כניסה יכולות להשפיע על היכולת שלנו להשתמש בדלת בצורות שונות. חשוב מאוד שנזהה את התקלה בזמן ונזמין איש מקצוע שידע לבצע תיקון דלתות כניסה כמה שיותר מהר.

סוגי ידיות לדלתות כניסה לבניין

אחד האלמנטים החשובים ביותר לשימוש בדלתות כניסה לבניין, וכן אחד האלמנטים שדורשים תיקון והחלפה באופן שכיח, היא ידית הדלת. החלפת ידית לדלת כניסה היא דבר נפוץ, מאחר ולא פעם ישנה שחיקה, בלאי או בעיה אחרת שמחייבת אותנו להחליף את הידית המקורית בידית אחרת.

אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של ידיות לדלתות כניסה לבניין. החל מדלתות משיכה, דלתות קפיץ, ידיות ביטחון ועוד. כל ידית מותאמת לדלת הכניסה, על פי החומרים מהם היא עשויה ועל פי מבנה ואופי הדלת.

החלפת ידית לדלת כניסה

החלפת ידית לדלת כניסה מתבצעת על ידי איש מקצוע, אחרי שאנחנו מאבחנים שיש בעיה ואין לנו אפשרות להשתמש בידית בצורה סדירה כפי שאנחנו אמורים ומצפים. החלפת ידית נעשית על ידי הסרת הידית הישנה והתקנת ידית חדשה.

לפני סיום חשוב להדגיש, החלפת ידית לדלת כניסה חייבת להתבצע בהקדם על מנת שנוכל להמשיך ולהשתמש בידית ובדלת. אם נמתין, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בסיטואציה בה אין לנו אפשרות לפתוח ולסגור את הדלת ונמצא את עצמנו נעולים בפנים או בחוץ ללא מענה.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone