פרולוקס

תיקון דלתות כניסה

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

אנו מספקים שירותי תיקון דלתות כניסה לבניין – הדלת אינה נטרקת כמו שצריך? המנעול נשבר? הידית יצאה ממקומה? פנו אלינו עכשיו לחצו כאן או חייגו 050-5533392​

מעוניינים לדעת את המחיר מראש?

 • מצלמים תמונה של הדלת
 • שולחים אלינו וואצאפ למספר 050-5533392​ (ניתן לשלוח דרך כפתור הוואצאפ באתר) 
 • מקבלים הצעת מחיר משתלמת וללא הפתעות!

*מחירים מיוחדים לועדי בתים

תיקון דלת כניסה

 

דלת כניסה, כידוע, היא אחד האמצעים שאמורים למנוע מעבר של גורמים לא מורשים אל תוך המבנה, בין אם מדובר בבניין מגורים, בניין עסקים, בניין מסחרי, מוסד ציבורי או כל מבנה אחר. דלת כניסה חייבת להיות תקינה כל הזמן בשביל שיהיה ניתן להשתמש בה בצורה סדירה ונכונה.

לכן, אם הדלת איננה תקינה יש להזמין איש מקצוע שיבדוק אותה ויחליט כיצד לטפל בבעיה. אנחנו יכולים למצוא מקרים ומצבים שונים בהם צריך לטפל בדלתות כניסה לבניין, על מנת להחזיר את הדלת למצב תקין.

תיקון דלת כניסה

באילו מקרים נזמין תיקון דלתות כניסה?

תיקון דלתות כניסה לבניין ובכלל, נדרש בכל פעם כשהדלת איננה עובדת בצורה סדירה ולא ניתן להשתמש בה כפי שרוצים וכפי שצריך. ישנם מקרים שונים בהם נידרש להזמין תיקון דלתות כניסה מאנשי מקצוע שמתמחים בכך. הנה כמה דוגמאות:

 • אם וכאשר הדלת איננה נפתחת בצורה סדירה ויש צורך להפעיל כוח לשם כך. באופן טבעי זה מלמד על בעיה שמחייבת תיקון וטיפול מיידי. יש להזמין איש מקצוע שיעשה זאת, לפני שהדלת תיהרס או שיופעל יותר מדי כוח ומישהו עלול להיפגע.
 • אם הדלת איננה נסגרת כמו שצריך, עד הסוף. זה יכול לייצר אי נעימויות אשר יאפשרו לאנשים זרים להיכנס ללא הגבלה. היום אנחנו יכולים למצוא דלתות אשר ניתן להיכנס דרכן באמצעות מפתח, קוד, אינטרקום או אלמנטים אחרים.
 • אם יש בעיה במנעול של הדלת, בין היתר זה יכול לנבוע מניסיון חבלה ספציפי או מסיבות אחרות, כמו למשל בלאי. בכל מקרה, יש לטפל בכך בהקדם בשביל שיהיה ניתן לנעול את הדלת בצורה סדירה.
 • אם אחד הרכיבים בדלת איננו תקין ויש צורך להחליף אותו. למשל, החלפת משאבה, ידית, מנעול או כל דבר אחר שנדרש לצורך שימוש סדיר בדלת.

החלפת משאבה לדלת כניסה

על מנת להסביר מה זה אומר החלפת משאבה לדלת כניסה, אנחנו צריכים להבין תחילה איך דלתות כניסה למבנה פועלת. בהתאם לכך נוכל להבין טוב יותר מה התפקיד של משאבות לדלת כניסה וכיצד הן משמשות אותנו.

דלת כניסה בהרבה מאוד מבנים היא דלת זכוכית. מאחר ואנחנו לא יכולים, מטעמי בטיחות, שהדלת תיטרק, שכן זה יכול להיות מפגע בטיחותי, הרי שעלינו לדאוג שתהיה מותקנת בתחתית הדלת משאבה שתאפשר לה להיסגר לאט עד שהיא מגיעה אל קו הדלת.

החלפת משאבה לדלת כניסה היא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה שלה, בפרט אם המשאבה איננה תקינה, שבורה או כל דבר אחר שיכול לגרום נזק לדלת ולמנוע אפשרות להשתמש בה בצורה סדירה לאורך זמן. החלפת משאבה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע, בהתאם לאופי וסוג הדלת כמובן.

תיקון צירי דלת כניסה

אחד השירותים המשמעותיים ביותר שאנחנו נידרש להם במסגרת תיקון דלת כנסה לבניין, הוא תיקון צירי דלת. כפי שאנחנו יודעים, דלתות מבנה, בדרך כלל, הן דלתות המותקנות על גבי צירים ואם אחד מהם איננו תקין, אזי שיש צורך להחליף אותו בציר חדש, במידה ולא ניתן לתקן אותו.

לשם כך, נדרש איש מקצוע שיכול להסיר את הדלת ממקומה בצורה בטוחה, לבדוק מה הבעיה עם הציר, לתקן אותו ולאחר מכן, להחזיר את הדלת בצורה סדירה למקומה. אפשר גם שיהיה צורך לבצע כיוון לדלת, על מנת לוודא שהיא אכן נפתחת ונסגרת בצורה נכונה.

תיקון צירי דלת כניסה יכול להתבצע על ידי חיזוק הצירים, שימוש בשמן מיוחד על מנת לאפשר לצירים לעבוד חלק, להחליף אותם במלואם או חלק מסוים.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
 • השאירו פרטים
  יצירת קשר מהירה!
 • Phone