פרולוקס

החלפת מנעול רב בריח

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

אחת הדלתות הכי מפורסמות וופולריות, בישראל ובמקומות רבים בעולם, היא דלת פלדה. זו דלת בה משתמשים הרבה מאוד אנשים, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אחד היתרונות שלה היא המנעול המותקן בדלת.

בישראל אנחנו יכולים למצוא דלתות פלדה עם מנעול רב בריח. מדובר על מנעול פלדה עם צילינדרים, מאוד חזקים, אשר קשה מאוד לפרוץ אותו ולכן הרבה מאוד אנשים בוחרים להתקין ולהשתמש בו, בשביל שיוכלו להגן על המבנה שלהם בצורה יעילה ונכונה.

צילינדר לדלת

באילו מקרים יש צורך להחליף מנעול רב בריח?

ישנם מקרים מסוימים בהם נידרש להחליף מנעול רב בריח . החלפת מנעול רב בריח הוא דבר לא שכיח אך חשוב שהוא ייעשה על ידי איש מקצוע ובזמן הנכון, קרי, לא להמתין עם זה הרבה זמן, שכן אם מחכים זה עלול לייצר בעיה משמעותית, בוודאי בכל מה שקשור לאבטחה של המקום וכן לאפשרות להשתמש בדלת ובמנעול בצורה סדירה.

החלפת מנעול רב בריח נדרשת במקרים הבאים:

ראשית, אם יש ניסיון פריצה, מוצלח או לא מוצלח, אז עדיף להחליף את המנעול כמה שיותר מהר בשביל שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש בדלת ובמנעול בצורה סדירה. כמובן שזה גם יקנה שקט נפשי ואפשר יהיה לחזור לשגרת החיים הסדירה.

שנית, אם המנעול איננו תקין. אפשר לזהות זאת, למשל, במקרים בהם אנחנו מוצאים את עצמנו תקועים בתוך המבנה או מחוץ לו מבלי שיש לנו אפשרות להיכנס פנימה. במקרים כאלו, עלינו להזמין איש מקצוע שמתמחה בתחום, קרי מנעולן או פורץ דלתות. הוא יכול לבדוק את המנעול ולבצע את השינוי הנדרש.

שלישית, במקרים בהם יש רצון לשדרג את המנעול בשביל לייצר אבטחה הרבה יותר טובה ויעילה למבנה. זה נכון, בפרט אם אנחנו מגלים שרמת הביטחון באזור ירדה. אז השימוש במנעול חדש יכול לשנות זאת.

מי יכול לעשות בשבילנו את העבודה?

אנחנו לא צריכים לקנות בעצמנו מנעול רב בריח חדש אלא יש לנו אפשרות להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך. חשוב להזמין מנעולן מקצועי שמכיר את התחום, איש מקצוע מנוסה, שיש לו את כל האמצעים והכלים האפשריים לשם כך.

בשלב הראשון הוא ייגש לדלת ויסיר ממנה את המנעול הישן. זה יכול לקחת זמן, מאחר ולא תמיד המבנה של המנעול והמצב שלו מאפשר פירוק מיידי. בכל מקרה, הוא צריך לעשות את זה בצורה זהירה על מנת שלא ייגרם נזק לדלת עצמה. בשלב השני הוא יתקין את המנעול החדש עם הצילינדרים וכל המרכיבים שלו. לאחר מכן, הוא יצטרך לבדוק את הדלת ואת המנעול, לוודא שהכל תקין וסדיר.

למה רצוי להשתמש במנעול רב בריח?

מנעול זה, להבדיל ממנעולים אחרים הוא מאוד חזק, מאוד איכותי, יעיל, עמיד ואמין. כשאנחנו מחפשים מנעול לדלת, צריך להיות חשוב לנו שהוא ישרת אותנו נאמנה במשך זמן רב, בין אם זה בהיבט של אבטחה ובין אם זה בהיבט של פתיחה וסגירה.

חשוב להבהיר עוד נקודה במקרה של מנעול רב בריח, מאחר ומדובר על מנעולים מפורסמים, מוכרים ונפוצים, אזי שאנחנו נוכל ליהנות גם מקטלוג עשיר של מנעולים וגם משורה של אנשי מקצוע שמכירים את התחום ויכולים לספק לנו שירות, בין אם זה להרכבה, תיקון או החלפת מנעול רב בריח.

כשבוחנים את השאלה בהיבט הכלכלי, הרי שאין ספק בכלל שמדובר בתועלת שעולה על העלות ולכן משתלם לנו לרכוש מנעול רב בריח לדלת פלדה מכל סוג שהיא.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone