פרולוקס

מנעולן ברמת גן

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים ברמת גן וזקוקים לשירותיו של מנעולן בעיר? מחפשים מנעולן לשירות מיוחד עבור העסק שלכם? מצאתם את עצמכם תקועים בתוך או מחוץ למבנה וחייבים מומחה בפריצות דלתות ומנעולים? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו שירות תוך רבע שעה, בהבטחה!

שירותי מנעולן ברמת גן רק עם מנעולן מוסמך!  לחצו כאן או חייגו 050-5533392​

מעוניינים לדעת את המחיר מראש? שלחו אלינו וואצאפ עם תמונה של הדלת ומיד תקבלו הצעת מחיר מהירה וללא הפתעות מיותרות!

תיקון דלת כניסה

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן ברמת גן?

בדומה לבעלי מקצוע אחרים, גם שירותיו של מנעולן ברמת גן מסופקים לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים, בכל מקרה בו הם מתמודדים עם בעיה שלא ניתן לפתור אותה באופן עצמי. כלומר, בכל מקרה בו אנחנו לא יכולים לפתור את הבעיה בעצמנו, מפאת חוסר ידע וניסיון, חוסר בכלים ומכשור מתאים, אזי שעלינו להיעזר באנשי מקצוע מתאימים. בדיוק לשם כך אנחנו נרצה להזמין מנעולן ברמת גן שיש לו את הניסיון, ידע והכלים הדרושים לשם כך.

בין המקרים בהם נרצה להזמין מנעולן ברמת גן, אפשר למצוא:

כיוון דלת כל מקרה בו אנחנו צריכים לעשות כיוון דלת על מנת שנוכל לפתוח ולסגור אותה בצורה נכונה, מבלי שייגרם לה נזק.

תיקון מנעול דלת בכל מצב בו אנחנו מתמודדים עם תקלה או שבר במנעול, אז עלינו לפנות לאיש מקצוע, קרי מנעולן ברמת גן שידע לאבחן את הבעיה וכיצד לטפל בה בצורה יסודית ונכונה.

החלפת צירי דלת דלתות הנפתחות ונסגרות על צירים, דורשות מעת לעת החלפה שלהם, על מנת שנוכל להשתמש בדלת בצורה סדירה מבלי שייגרם לה נזק. אנחנו צריכים לעשות זאת בצורה כזו שתאפשר לנו לחזור ולהשתמש בה מבלי שנידרש להחליף את הדלת עצמה.

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן ברמת גן

כל מנעולן ברמת גן מספק שורה ארוכה של שירותים ללקוחות שלו, הן לקוחות במגזר הפרטי והן לקוחות במגזר העסקי. מדובר על מגוון רחב של שירותים הנדרשים לכל אדם המתמודד עם בעיות כאלה ואחרות עם דלתות ומנעולים, או נדרש לשדרוג וחידוש שלהם.

באופן טבעי, בתוך רשימת השירותים שמספק כל מנעולן ברמת גן, ישנם שירותים נפוצים יותר, שירותים שנהוג להזמין אותו לספק אותם יותר מאשר שירותים אחרים. הנה מספר דוגמאות לשירותים כאלה:

 • פריצת מנעולים ודלתות מסוגים שונים, עבור מגוון מבנים, במשך 24/7. 
 • החלפת מנעולים ישנים, שבורים ותקולים במנעולים חדשים על פי הצורך, בהתאם למצב המנעול המותקן בדלת או בחלון.
 • שדרוג של מערכות אבטחה כולל התקנת מערכות מנעולים חדשים במבנה.
 • שירותי חירום בשעות לילה מאוחרות או בוקר מוקדמות, סופישבוע וחגים.
 • פריצת מנעולים ודלתות במקרים של כלי רכב, כספות, ארונות כל מתקן אחר שיש בו מנעולים מורכבים. 
 • שכפול מפתחות וקידוד שלטים חכמים לבית, לעסק, לחניון ועוד.

גם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו מגוון רחב של שירותים ובתוכם מגוון רחב של שירותים נפוצים אשר מסופקים על ידנו ללקוחות פרטיים ואחרים. השירותים שניתנים על ידנו על ידי אנשי מקצוע, מסופקים ברמה הגבוהה, בהתאם לצרכים של כל לקוח, בהתאם למבנה, דלת ומנעול במקום.

מה המחיר של מנעולן ברמת גן

כל בעל מקצוע, בכל תחום, קובע לעצמו מחירון שמבוסס על מחירים שונים. מחירון זה נקבע בהתאם לפרמטרים מסוימים ומוצג בפני הלקוחות שפונים אליו, בין אם זה באופן פרונטאלי ובין אם זה באופן אחר, כולל דרך אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ובמקורות אחרים.

מחירונים של מנעולן ברמת גן, נקבעים על פי פרמטרים מסוימים. הנה דוגמא לכמה פרמטרים על פיהם קובעים בעלי מקצוע בתחום את המחיר שהם גובים עבור כל שירות מהלקוחות שלהם.

 • סוג השירות שהם צריכים לספק
 • משך הזמן שלוקח לבצע את העבודה
 • סוג ועלות הרכיבים שצריך להחליף
 • מועד השירות (יום ושעה. בעיקרון, עבודה בלילה, חגים, סופישבוע, יקרה יותר מאשר משעות עבודה רגילות)
 • המקום אליו נדרש להגיע המנעולן בשביל לספק את השירות
 • ייתכנו שיהיו גם פרמטרים נוספים שישפיעו על המחיר.

מחירון של מנעולן ברמת גן כולל את החלקים הבאים:

התקנת מנעולים חדשים עבור מבנים, דוגמא מבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 300-1400 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים ישנים ובפרט תקולים, או כל מנעול אחר (עקב חבלה, בלאי, ניסיונות פריצה וסיבות נוספות) 350-650 שקל

פריצת דלתות ומנעולים במבנים פרטיים ואחרים– 350-550 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת דלתות ומנעולים של כלי רכב (סוג הרכב והמנעול יקבעו את המחיר)– 250-450 שקל

פריצת מנעולים של כספות בבית או בעסק (סוג הכספת והמנעול המותקן ישפיע על מחיר השירות) – 400-500 שקל

גם אנחנו מציגים בפני הלקוחות שלנו מחירון מלא, שלם וכולל עם כל השירותים שאנחנו מספקים. חשוב לנו לספק ללקוחות שלנו מחירון אמין, מדויק, שקוף. לכן כל לקוח שפונה אלינו מקבל את כל המידע הרלוונטי עבורו, הצעות המחיר שלנו כוללות פירוט מדויק על כל פרט ופרט בשירות, ואם יש ללקוחות שאלות נוספות, אנחנו תמיד מוכנים לענות ולספק תשובות מלאות ומפורטות.

פורץ דלתות ברמת גן

אחד השירותים המשמעותיים ביותר שמספק מנעולן ברמת גן, היא פריצת דלתות למבנים פרטיים, משרדים, חנויות ולכל מבנה אחר. שירות זה ניתן כמובן באישור וברשות על ידי בעל המקום והדיירים המשתמשים בו.

השירות ניתן בכל מקרה בו הדלת איננה נפתחת בצורה סדירה בגלל בעיה מסוימת המחייבת שימוש בכלים מסוימים שעומדים לרשות פורץ דלתות. אז הוא ינתק את המנעול מהדלת, יפתח אותה ולאחר מכן יבחן את הבעיה, ויחליט האם ניתן לתקן את המנעול או שיש צורך להחליף אותו.

חשוב להבהיר ששירות זה, להבדיל מהרבה מאוד שירותים אחרים, ניתנים סביב השעון, 24/7, כולל בימי חג, סופשבוע ובמועדים מיוחדים אחרים. הסיבה היא מאוד ברורה, אי אפשר להשאיר לקוח בתוך או מחוץ למבנה מבלי שהוא יכול לצאת ממנו או להיכנס אליו.

מנעולן ברמת גן 24/7 והגעה תוך 15 דקות!

אם אתם מחפשים שירותי מנעולן ברמת גן 24/7, הגעתם אל המקום הנכון. אנחנו מבטיחים ללקוחות שלנו להגיע אל המבנה אליו התבקשנו להגיע, תוך רבע שעה, במטרה לספק להם שירות כמה שיותר מהר.

אנחנו מספקים שירותי מנעולן ברמת גן 24/7, עם הגעה תוך רבע שעה, בכל יום בשנה, כולל בחגים, סופי שבוע ובמועדים מיוחדים. אנחנו מגיעים עם כל הציוד שעומד לרשותנו במטרה לספק ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר וכמה שיותר מהר כמובן.

למה לפנות אלינו?

כשאתם מחפשים מנעולן ברמת גן, באופן טבעי, אתם תחפשו איש מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו, בין אם זה בהיבטים של מקצועיות, ובין אם זה בהיבטים הקשורים לאמינות ושירותיות.

אנחנו מחזיקים ברשותנו מוניטין עשיר ואיכותי, אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את כל השירותים הרלוונטיים ברמה הגבוהה ביותר, וכן אנחנו מציעים ללקוחות שלנו מחירון שירותים אטרקטיבי והוגן מאוד. אנחנו מבצעים את כל העבודות הנדרשות באישור וברישיון משטרת ישראל. יש לנו את הכלים הדרושים וכמובן את הניסיון הרלוונטי לבצע כל שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז אל תהססו, פנו אלינו עוד היום וקבלו מאיתנו את כל המידע הרלוונטי עבורכם ואת השירות הטוב ביותר בתחום.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
 • השאירו פרטים
  יצירת קשר מהירה!
 • Phone