פרולוקס

תיקון דלת פלדלת

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

בלא מעט בתי מגורים ומבנים אחרים בישראל ניתן למצוא דלתות פלדלת, אשר תפקידן למנוע כניסה של אנשים לא מורשים אל תוך המבנה. ברוב המקרים אלו דלתות חוץ, אך ישנם גם מקרים רבים, בבתי עסק, מוסדות ציבור, מעבדות, בנקים ומקומות אחרים, בהם מותקנת דלת פלדלת גם בחלק הפנימי של המבנה.

היתרון של דלת פלדלת הוא בכך שמדובר בדלת חזקה, איכותית, עמידה ואמינה. הדלת עשויה פלדה חזקה שקשה מאוד עד בלתי אפשרי לפרוץ אותה. היום אפשר למצוא דלתות פלדלת בעיצובים שונים המתאימים לאופי ועיצוב המבנה, וכן אפשר למצוא דלתות פלדלת עם מגוון רחב של מנעולים חזקים שלא ניתן לפרוץ בקלות.

בדומה לדלתות אחרות, גם דלתות פלדלת מתמודדות עם תקלות שונות במהלך הזמן ויש צורך להגיב אליהן בהקדם, על מנת שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש בהן בצורה סדירה. אם התיקון נעשה בצורה נכונה על ידי איש מקצוע, הרי שזה חוסך מאיתנו את הצורך להשקיע כסף ברכישת דלת חלופית.

צילינדר לדלת

תקלות נפוצות בדלתות פלדלת

לפני שנציג שורה של תקלות נפוצות בדלתות פלדלת, חשוב לומר, התקלות יכולות להיווצר מסיבות שונות. החל משחיקה ובלאי, שימוש יתר, שימוש לא נכון, חבלה או נזק מכוון ועוד. הסיבה כשלעצמה לא תמיד חשובה, אלא עצם התקלה והאופן בו מטפלים בה. יחד עם זאת, חשוב לשים לב לסיבת התקלה, בשביל לדעת כיצד להיערך ולהתמודד עם המקרה להבא.

תקלה בצילינדר – אחת התקלות הנפוצות בדלתות פלדלת נוצרת בצילינדר. מדובר על יחידה שמתבלה מהר מאוד באופן יחסי, ולכן עלולה להיווצר תקלה שתמנע אפשרות להשתמש בדלת בצורה סדירה. התיקון נעשה על ידי מנעולן מקצועי שמתמחה בכך. חשוב לטפל בבעיה בהקדם, בשביל שלא נמצא את עצמנו מתקשים לפתוח את הדלת.

תקלה בצירים – מדובר בתקלה שכיחה יחסית בדלתות ובפרט בדלתות פלדלת. מאחר ומדובר בדלת חזקה וכבדה, אז זה יכול להשפיע על הצירים שלה. חשוב שהצירים מלכתחילה יהיו חזקים ויוכלו לשאת את הדלת, אך בהחלט יכול להיווצר מצב שזה לא יקרה, ואז יש צורך להחליף את הצירים. נוכל לזהות את התקלה בכך שנזהה "שקיעה" של הדלת אל כיוון הרצפה.

תקלה במנעול – גם זו תקלה נפוצה שיכולה להיווצר מסיבות שונות, החל מכך שגורם חיצוני ניסה לחבל במנעול וכלה בבלאי או שחיקה שלו. יש צורך להחליף את המנגנון כמה שיותר מהר, על מנת שלא נמצא את עצמנו מתקשים לפתוח או לנעול את הדלת.

בעיות בידית – תקלה לא שכיחה אך היא בהחלט יכולה להתרחש. מדובר על מקרים בהם הידית תקועה או התנתקה מהדלת. במקרים כאלה, יהיה קשה מאוד לפתוח או לסגור אותה, ויש לפנות לאיש מקצוע שיחליף את הידית.

תיקון דלת פלדלת

כאמור, תיקון דלת פלדלת יכול להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע שיש בידיהם את הידע והכלים הרלוונטיים לשם כך. מדובר באנשי מקצוע שהתמחו בתחום ויכולים לספק לנו את כל השירותים הנדרשים, על ידי אבחון הבעיה ולאחר מכן תיקון התקלה באופן שישרת אותנו.

במידת הצורך הם יחליפו רכיבים ישנים ומקולקלים ברכיבים חדשים, חשוב שיהיו אלו רכיבים מקוריים, חדשים, אשר מתאימים לסוג הדלת. כל בעל מקצוע שנזמין לתיקון הדלת, צריך לספק לנו הצעת מחיר מפורטת והסבר על כל מה שהוא מתכוון לעשות.

החלפת צילינדר פלדלת

אחת העבודות המשמעותיות ביותר בדלת פלדלת, היא החלפת צילינדר. הן בגלל שמדובר בחלק שנשחק ומתבלה והן בגלל החשיבות שלו לתפקוד הדלת. תהליך ההחלפה יכול להתבצע רק על ידי איש מקצוע עם ידע, ניסיון וכלים מתאימים.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone