פרולוקס

מנעולן בפתח תקווה

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים בפתח תקווה וזקוקים לשירותיו של מנעולן בעיר?  זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך רבע שעה בלבד! זו התחייבות!

להזמנת שירותי מנעולן בפתח תקווה לחצו כאן או חייגו אלינו למספר 050-5533392​

מעוניינים לקבל מחיר מראש? שלחו אלינו וואצאפ דרך האתר עם התמונה של הדלת ומיד תקבלו מחיר משתלם וללא הפתעות מיותרות!

החלפת מנעול

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן בפתח תקווה?

הרבה פעמים כשאנחנו נתקלים בבעיה מסוימת, בבית או בעסק, עומדת בפנינו הדילמה האם לנסות ולפתור את הבעיה בעצמנו, בעזרת הידע שצברנו במהלך השנים ובעזרת כלי עבודה שעומדים לרשותנו, כך נחסוך את הצורך להזמין איש מקצוע על כל המשתמע מכך, או שמא נוותר על הניסיון ונזמין איש מקצוע עם ידע וניסיון, כלים ואמצעים, שיאפשרו לו לבצע את העבודה בצורה אופטימאלית ולטפל בבעיה כמה שיותר מהר ובצורה טובה.

ישנם מקרים מסוימים בהם מוטב להזמין איש מקצוע ולא להתמודד עם הדילמה הזאת, למשל, בכל מקרה אליו קשור מנעולן בפתח תקווה. הסיבה לכך היא פשוטה, מדובר על מקרים שמחייבים עבודה של איש מקצוע ורק מנעולן בעל ניסיון וידע עם הכלים הרלוונטיים יכול לעזור לנו בכך.

הנה שלוש דוגמאות למקרים כאלה:

כיוון דלת – בכל מקרה בו אנחנו צריכים לכוון דלת על מנת שנוכל לפתוח ולסגור אותה בצורה נכונה, מבלי שהיא תהווה מטרד או כל דבר אחר, עלינו להזמין איש מקצוע, קרי מנעולן שמתמחה בכך ויכול לספק לנו שירות כמה שיותר מהר.

תיקון מנעולי דלת – בכל מצב בו אנחנו נדרשים לתקן מנעולים בדלת הכניסה או בכל דלת אחרת במבנה, עדיף להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך, אחת כמה וכמה אם מדובר במקרים בהם אנחנו צריכים לא רק לתקן אלא גם להחליף. אז אנחנו נוכל להיות בטוחים שהתהליך התבצע בצורה מקצועית ובטוחה.

החלפת צירי דלת – בכל פעם כשנידרש להחליף צירי דלת נקרא למנעולן בפתח תקווה שידע לבצע את העבודה ולספק לנו את השירות הרלוונטי. הסיבה היא שמדובר בתהליך מורכב, גם פיזית וגם מבחינה רעיונית. לכן חשוב שנזמין איש מקצוע שיש לו את הכלים והידע הדרושים לכך.

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה, מלבד העובדה שהוא מציע לנו שירותים מסוימים, יש לו קטלוג של שירותים נפוצים בהם הוא אמור להתמחות והוא מסוגל לספק לנו אותם בכל עת, בכל יום ושעה ובכל מקום אליו הוא מוזמן.

מדובר על שירותים שכיחים ביותר, בין אם זה בגלל האופי שלהם ובין אם זה מסיבות אחרות. חשוב לציין, מדובר על שירותים הנדרשים גם בקרב אנשים מהמגזר הפרטי וגם בקרב בעלי עסקים, חברות, בלי מקצוע וגורמים אחרים במגזר העסקי או הציבורי. אלו שירותים חיוניים ולכן כל מנעולן בפתח תקווה אמור לדעת כיצד לספק אותם על הצד הטוב ביותר.

הנה מספר דוגמאות של שירותים נפוצים אותם יכול לספק לנו מנעולן בפתח תקווה:

 • פריצת מנעולים ודלתות ממגוון רחב של סוגים, עבור כל סוג וגודל של מבנה, בכל חלל רלוונטי, במשך 24/7, כל יום, על פי הצורך.
 • החלפת מנעולים ישנים כולל מנעולים שבורים או כאלה שניזוקו מסיבות שונות, במנעולים חדשים על פי הצורך, בהתאם למצב המנעול המותקן במקום.  
 • שדרוג מערכות אבטחה כולל התקנת מערכות מנעולים חדשים עבור כל מבנה, פרטי או עסקי.
 • שירותי מנעולנות בשעות לילה מאוחרות או בוקר מוקדמות, כולל סופישבוע, חגים ומועדים אחרים.
 • פריצת מנעולים ודלתות עבור רכבים, כספות, ארונות כל מתקן אחר שיש בו מנעולים מורכבים. 
 • שכפול מפתחות וקידוד שלט חכם לבית, לעסק, לחניון ועוד.

חשוב לנו להבהיר, גם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את כל השירותים שציינו. אנחנו עושים זאת בכל יום ובכל שעה, כולל סופי שבוע, חגים, שעות לילה או בוקר. אנחנו מספקים את השירותים השונים בעזרת אנשי מקצוע מובילים, מנוסים, וכמובן בעזרת ידע נרחב שצברנו במהלך השנים ובאמצעות כלים וציוד מתקדם.

מה המחיר של מנעולן בפתח תקווה?

כל לקוח המבקש להזמין מנעולן בפתח תקווה, צריך לדעת כמה הוא גובה עבור כל שירות שהוא מבצע ובפרט עבור השירות עבורו הוא הוזמן. לכל מנעולן יש מחירון משלו הכולל את השירות עם תג המחיר שהוא דורש עבורו.

ישנם פרמטרים שונים על פיהם נקבעים המחירים אותם הוא גובה:

 • מיקום השירות
 • משך זמן העבודה
 • שעת ההזמנה (בשעות לילה-בוקר מוקדמות, במהלך חגים וסופי שבוע, ייגבה מחיר גבוה יותר)
 • רכיבים בהם נדרש להשתמש וכן רכיבים אותם הוא מתבקש להחליף
 • בנוסף, ייתכנו עוד פרמטרים לקביעת מחיר העבודה

דוגמא למחירון שירותים של מנעולן בפתח תקווה:

התקנת מנעולים חדשים עבור כל סוג של מבנה, למשל מבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 300-1500 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים ישנים כולל מנעולים שניזוקו (עקב תקלה, חבלה, נזק, בלאי, ניסיונות פריצה וסיבות נוספות) 300-550 שקל

פריצת דלתות ומנעולים עבור כל סוג של מבנה– 400-550 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת דלתות ומנעולים עבור כל סוגי ודגמי הרכבים (סוג הרכב והמנעול יקבעו את המחיר)– 300-500 שקל

פריצת מנעולים עבור כספות פרטיות ומסחריות (סוג הכספת והמנעול המותקן ישפיע על מחיר השירות) – 400-500 שקל

חשוב לנו לציין, אנחנו מספקים ללקוחות שלנו מחירון מלא, מפורט ושקוף. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו הצעות מחיר אטרקטיביות, וכל הצעת מחיר כוללת פירוט מלא ומגוון של כל העבודה אותה אנחנו אמורים לבצע והתמחור שלה.

פורץ דלתות בפתח תקווה – אולי השירות הנפוץ ביותר!

אחד השירותים החשובים ביותר שמספק מנעולן בפתח תקווה, הוא שירות של פריצת דלתות ומנעולים למבנים פרטיים, עסקיים ואחרים. שירות זה ניתן בכל מקרה בו יש בעיה להיכנס או לצאת מהמבנה ונדרש לפרוץ את הדלת ואת המנעול לשם כך.

זה שירות שרק מנעולן מקצועי ומנוסה ידע לספק אותו, בעזרת הידע והניסיון שהוא צבר וכן בעזרת כלים מיוחדים המיועדים לכך. שירות זה צריך להינתן על ידי מנעולן בפתח תקווה 24/7, בכל יום ובכל שעה.

מנעולן בפתח תקווה 24/7 והגעה תוך 15 דקות!

אנחנו מתחייבים בפני הלקוחות שלנו, לספק להם שירות מנעולנים 24/7, בכל יום, כולל חגים וסופי שבוע, תוך רבע שעה. אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן בפתח תקווה, אנחנו נגיע אליכם תוך 15 דקות בלבד.

אנחנו מתחייבים לספק לכם את כל השירותים הרלוונטיים עבורכם, ברמה הגבוהה ביותר על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומומחים בכל תחום ושירות שקשור לעולם המנעולים.

למה לפנות אלינו?

אנחנו מבטיחים לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, עם מחיר הוגן ואחריות מלאה. יש לנו מוניטין חיובי מאוד כפי שיכולים להעיד על כך לקוחות שהזמינו אותנו בעבר לביתם או לעסק שלהם.

אנחנו מספקים שירותים באישור וברישיון משטרת ישראל. אנחנו מספקים את השירות בכל עת, בכל יום ובכל שעה, תוך התחייבות להגיע אל כל לקוח בעיר תוך רבע שעה. אנחנו עובדים עם החברות המובילות בתחום המנעולים והדלתות ויש לנו קטלוג עשיר של מוצרים שיכולים להתאים לכל מבנה ולכל חלל, אל תהססו, פנו אלינו עוד היום!

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
 • השאירו פרטים
  יצירת קשר מהירה!
 • Phone