פרולוקס

מנעול רתק

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

כשאנחנו מחפשים לרכוש מנעול לבית, לעסק או לכל נכס אחר, וכן לצרכים שונים, באופן טבעי, נרצה לחפש מנעול חזק, מנעול שלא ניתן לשבור אותו בקלות, אי אפשר לפתוח בצורה פשוטה ולא כל אחד יכול "להתעסק" איתו.

מנעול רתק עונה בדיוק להגדרות האלה. מדובר על מנעול מאוד משמעותי וחזק שיכול לשרת אותנו, בין אם אנחנו מחפשים מנעול שיתאים לנכס שלנו, בין אם אנחנו מחפשים מנעול לבית העסק, מחסן או כל מקום אחר. היתרונות שלו באים לידי ביטוי בכך שמדובר במנעול סופר חזק שיכול לשרת אותנו בדרכים שונות.

מנעול רתק

מהו מנעול רתק?

מנעול רתק הוא מנעול שנפתח כלפי מעלה וננעל על הפריט אותו מבקשים לנעול או בתוך מסגרת ייחודית שמותקנת במקום. אפשר למצוא מנעולים כאלה בדלתות של בתי עסק, מחסנים, דוכנים ומקומות אחרים. כמו כן, אפשר להשתמש במנעול רתק לכלים ניידים, כמו למשל, כלי רכב, אופניים, סירות, ודברים אחרים. הכל כמובן תלוי בשאלה איפה מתקינים את המנעול וכיצד בוחרים להשתמש בו.

אחת הסיבות בגינן אנשים בוחרים להשתמש במנעול רתק היא, מדובר במנעול עשוי חומרים שונים. ניתן למצוא מנעולי רתק עשויים מברזל, עשויים ממתכות חזקות וכן מפלדה. מדובר על חומרים שמאוד קשה לשבור אם בכלל.

מתי מומלץ להתקין מנעול רתק?

הבחירה להתקין מנעול רתק נעשית, אם וכאשר אנחנו זקוקים לאמצעים מסיביים בשביל לאפשר הגנה ואבטחה על נכס, מתקן או כל דבר אחר. כמו כן, אם יש אפשרות פיזית להתקין במקום מנעול כזה.

צריך לבחון את סוג המבנה או הנכס, בשביל לראות האם זה אפשרי להתקין מנעול רתק. חשוב לומר, אפשר למצוא היום מנעולי רתק ניידים, דומה לאלו שאנחנו משתמשים לצורך נעילת אופניים או כלים אחרים, וכן אנחנו יכולים למצוא מנעולי רתק נייחים, דוגמה אלו שנבחר להשתמש לצורך נעילת מבנה. אז חלק מסוים של המנעול מותקן על גבי קיר או חלק אחר של מבנה, והחלק שמבצע את הנעילה משתלב שם.

לפני שאנחנו בוחרים לרכוש מנעול רתק, יהיה נכון לבחון מספר דברים בשביל להחליט האם באמת מומלץ לנו להתקין מנעול כזה.

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את גודל המנעול, המשקל שלו ועד כמה באמת הוא יכול להתאים למה שאנחנו מחפשים וצריכים.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את תנאי השטח ולהחליט האם זה באמת יכול להתאים, הן מבחינת נוחות וחווית שימוש, אך גם מבחינות אחרות, כמו למשל, בהקשר של אפשרות לספק הגנה ואבטחה מלאים למנעול.

שלישית, אנחנו משתמשים במנעולי רתק בשביל לאפשר אבטחה מלאה של המקום. לכן גם חשוב להקפיד שהמנעול יכול להיות שמיש לאורך זמן ולא נצטרך להחליף אותו מסיבה כזו או אחרת. במידה ויש בעיה, תמיד נוכל לפנות לאיש מקצוע שיטפל בכך.

התקנת מנעול רתק

כאמור, תהליך התקנת מנעול רתק מתבצע בהתאם לאופי וסוג המנעול. ישנם מבנים שונים של מנעולי רתק ובהתאם לכך אנחנו אמורים להחליט כיצד להתקין אותם. תהליך ההתקנה, על מנת שיתבצע בצורה הטובה ביותר, חייב להיעשות על ידי איש מקצוע שמתמחה בכך ויש לו את כל הכלים, הידע והניסיון הרלוונטיים.

במידה ואנחנו בוחרים להתקין מנעול רתק, עלינו לשים לב לנקודה בה אנחנו מבקשים לעשות זאת, על מנת שנוכל להשתמש במנעול בצורה בטוחה ואחראית, על מנת שנוכל ליהנות מחוויית שימוש, ומעבר לכך, על מנת שיהיה אפשר לסגור ולנעול את הדלת כפי שאנחנו רוצים. רק בצורה כזו ההתקנה תהיה טובה, ורכישת המנעול אכן תשתלם.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone