פרולוקס

מנעולן באור יהודה

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים באור יהודה וזקוקים לשירותיו של מנעולן מקצועי לצורך פתרון בעיות בבית או בעסק? יש לכם תקלה בדלת או במנעול של הכספת? נתקעתם בתוך ברכב? זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח להגיע אליכם תוך רבע שעה, בהתחייבות!

תיקון דלת פלדלת

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן באור יהודה?

כל מנעולן באור יהודה ובכלל, מספק שורה ארוכה של שירותים רלוונטיים, בין אם זה למגזר העסקי ובין אם זה למגזר הפרטי. שירותים אלו מסופקים על ידו בעזרת הכלים שעומדים לרשותו, הניסיון והידע שהוא צבר במהלך השנים, וכן בזכות שורה ארוכה של יכולות שהוא פיתח עם הזמן.

ישנם שירותים מסוימים שרק מנעולן באור יהודה, איש מקצוע עם ידע וניסיון, יכול לספק אותו, שכן אף גורם אחר לא מכיר את החומרים איתם צריך לעבוד ואין לו את הכלים הרלוונטיים או את הידע הדרוש לשם כך. מדובר על שירותים שהם רלוונטיים עבור לקוחות הזקוקים להם במבני מגורים או במבנים אחרים, חנויות, מסעדות, משרדים, בתי  קפה ובכל מקום מבנה אחר.

הנה שלוש דוגמאות לשירותים של מנעולן באור יהודה:

כיוון דלת – שירות זה ניתן בכל מקרה בו יש צורך לכוון את הדלת על מנת שיהיה ניתן לפתוח או לסגור אותה בצורה סדירה. השירות ניתן בעזרת אנשי מקצוע שמתמחים בכך, על ידי הבנה של מבנה הדלת ושימוש נכון בכלים המאפשרים לכוון אותה בצורה מדויקת.

החלפת מנעולי דלת – לא פעם יש צורך להחליף את מנעולי הדלת, בין אם זה בגלל שהם החלידו, נשחקו, נשברו, נחבלו או מכל סיבה אחרת. בפרט יש צורך לבצע שירות זה אם וכאשר נעשה ניסיון פריצה למקום וצריך להחליף את המנעול בשביל לחדש את המיגון והאבטחה שלו.

החלפת צירי דלת בכל מקרה בו צריך להחליף צירי דלת עקב שחיקה או מסיבות אחרות, הרי שיש להזמין מנעולן מקצועי שידע לספק את השירות, בהתאם לסוג הצירים ובהתאם לסוג הדלת. השירות יכול להתבצע על ידי אנשי מקצוע שמבינים איך הדלת בנויה, כיצד לשחרר אותה מהצירים וכיצד לאפשר להחליף את הצירים בצורה נכונה.

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן באור יהודה?

באופן טבעי, בכל תחום ותחום ישנם שירותים מסוימים שנחשבים הרבה יותר נפוצים. אלו שירותים שכל אחד זקוק להם בשלב מסוים, בין אם זה במבנה פרטי ובין אם זה במבנה עסקי, בין אם זה בכלי רכב או כספות. אלו שירותים שכל מנעולן בכלל ובפרט מנעולן באור יהודה שמכבד את עצמו חייב לדעת לספק ללקוחות שפונים אליו, בכל יום ובכל שעה.

דוגמאות של מספר שירותים נפוצים שמסופקים למגזר הפרטי והעסקי על ידי כל מנעולן באור יהודה:

 • פריצה של מנעולים ודלתות מכל הסוגים, עבור מגוון מבני מגורים, עסקים ועוד, במשך 24/7. 
 • החלפת מנעולים הרוסים, שבורים ותקולים במנעולים חדשים על פי הצורך, בהתאם למצב המנעול המותקן בדלת, בחלון או במתקנים אחרים.
 • שדרוג מערכות מיגון כולל התקנת מערכות מנעולים חדשים במבנה.
 • שירותי חירום בשעות לילה מאוחרות או בוקר מוקדמות, סופישבוע וחגים ובמועדים אחרים.
 • פריצת מנעולים ודלתות במקרים של כלי רכב, כספות, וכן בכל סוג אחר של מתקן שיש בו מנעולים מורכבים.  
 • שכפול מפתחות וקידוד שלט חכם לבית, לעסק, לחניון ועוד.

גם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו מגוון שירותים נפוצים על פי הצורך. אנחנו עושים זאת בעזרת צוות מקצועי שמתמחה בתחום, על ידי כלים ואמצעים מתקדמים, וכמובן בזכות הניסיון והידע שצברנו עם השנים. אנחנו מספקים את השירות הזה כמה שיותר מהר, על פי הצורך, ובמחיר אטרקטיבי.

מה המחיר של מנעולן באור יהודה

לכל מנעולן, בכל מקום יש מחירון אותו הוא מציג בפני הלקוחות שלו ובכך מאפשר להם לדעת מה המחיר שעליהם לשלם עבור כל שירות שהם מזמינים ממנו. המחירון כולל את כל המידע הנדרש עבור כל שירות, כאשר כל מנעולן באור יהודה ובכלל, באופן טבעי, קובע לעצמו את הפרמטרים על פיהם הוא מחליט איזה מחיר לדרוש.

הפרמטרים נקבעים על פי:

 • המקום אליו מוזמן המנעול לבצע את העבודה
 • יום ושעת העבודה (שירות הניתן מחוץ לשעות עבודה רגילות, למשל שבתות וחגים, לילות או בשעות בוקר מוקדמות, הוא במחיר גבוה יותר)
 • אופי וסוג העבודה
 • משך הזמן שהיא נמשכת
 • רכיבים בהם נדרש המנעולן להשתמש ועוד.

דוגמא למחירון של מנעולן באור יהודה

 • התקנת מנעולים חדשים ומשופרים עבור מבנים, דוגמא מבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 400-1300 שקל (תלוי בסוג המנעול)
 • פירוק מנעולים ישנים ובפרט תקולים ומקולקלים, או כל מנעול אחר (עקב חבלה, בלאי, ניסיונות פריצה וסיבות נוספות) 350-550 שקל
 • פריצת דלתות ומנעולים במבני מגורים ואחרים– 350-450 שקל (תלוי בסוג הדלת והמנעול)
 • פריצת דלתות ומנעולים של רכבים (סוג הרכב והמנעול יקבעו את המחיר)– 350-450 שקל
 • פריצת מנעול של כספות בבית ובעסק (סוג הכספת והמנעול המותקן ישפיע על מחיר השירות) – 350-500 שקל

גם אנחנו מציעים ללקוחות שלנו מחירון של שירותי מנעולנות באור יהודה ובכלל. אנחנו מספקים מחירון שקוף, אמין, הוגן ומפורט. כל לקוח שפונה אלינו לשירות פרטי או אחר, מקבל מאיתנו הצעת מחיר עם כל הפירוט הרלוונטי אודות השירות שאנחנו מספקים. אם יש שאלות אנחנו מוכנים לענות על כל שאלה ולספק תשובה מלאה ומפורטת.

פורץ דלתות באור יהודה

אחד השירותים החשובים ביותר של מנעולן בכל מקום בארץ ובפרט באור יהודה, הוא שירות של פריצת דלתות. שירות זה ניתן אם וכאשר אדם נתקע מחוץ או בתוך מבנה, פרטי או מסחרי. אז עליו לפנות למנעולן מקצועי ומנוסה באופן מיידי, שיפרוץ עבורו את הדלת והמנעול, ויאפשר לו להיכנס או לצאת.

שירות זה ניתן על ידנו בכל עת, בכל יום ובכל שעה, גם כאשר מדובר בסופי שבוע, חגים ומועדים.

מנעולן באור יהודה 24/7 והגעה תוך 15 דקות!

אם אתם זקוקים לשירות מנעולן באור יהודה 24/7, אנחנו כאן בשבילכם! אנחנו מבטיחים לכם לספק שירות תוך רבע שעה ללא פשרות. אנחנו מספקים שירות מקצועי, אחראי ואיכותי על פי הצרכים של הלקוחות שלנו. יש לנו את הכלים והאמצעים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר כפי שמצופה מאיתנו.

אל תהססו, אם אתם זקוקים לשירות מנעולן באור יהודה, פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

למה לפנות אלינו?

למה משתלכם לפנות דווקא אלינו? כי אנחנו מספקים לכם שירות אמין, הוגן, איכות, שירות ברמה הגבוהה ביותר. יש לנו רישיון ואישור ממשטרת ישראל לספק שירותי מנעולנות על פי הצורך.

אנחנו עומדים לרשות הלקוחות שלנו ולרשות כל מי שפונה אלינו, 24/7. אנחנו מוכנים לספק לכם את כל השירות הרלוונטי בהתאם לצרכים שלכם ולאופי המבנה. אתם מוזמנים ליצרו איתנו קשר בכל עת, בין אם נתקלתם בבעיה מסוימת בדלת או במנעול ובין אם אתם מעוניינים לשדרג את מערכת האבטחה והמיגון במבנה. אנחנו כאן לרשותכם תמיד!

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
 • השאירו פרטים
  יצירת קשר מהירה!
 • Phone