פרולוקס

החלפת מנעול מולטילוק

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

אחד המנעולים הטובים והחזקים ביותר הקיימים היום בשוק, הוא מנעול מולטילוק. מדובר על מנעול המשרת הרבה מאוד אנשים, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים עסקיים, ציבוריים ואחרים.

מנעול מולטילוק הוא מנעול תוצרת ישראל, אשר משווק לא רק בשוק הישראל אלא גם בשוק הבינלאומי. המנעול כולל בתוכו שורה של צילינדרים אשר מקשים מאוד על פורצים לפרוץ את המנעול, ומאפשרים לספק אבטחה מלאה. יחד עם זאת, כמו במקרים רבים אחרים, גם במקרים של מנעול מולטילוק, יש צורך להחליף אותו מעת לעת מסיבות שונות.

צילינדר לדלת

באילו מקרים מומלץ להחליף מנעולי מולטילוק?

ישנם מספר מקרים בהם נכון יהיה להחליף מנעולי מולטילוק. חשוב להבהיר, מאחר ומדובר על מנעול חזק, איכותי ועמיד, אין צורף להחליף אותו אם אין סיבה מיוחדת, ומצד שני, אם יש סיבה, רצוי לעשות זאת כמה שיותר מהר וכמובן דרך איש מקצוע שמתמחה בכך, יש לו את הציוד והכלים הנדרשים לשם כך.

סיבה ראשונה לבצע החלפת מנעול מולטילוק, היא התרחש ניסיון פריצה, מוצלח או לא מוצלח של המנעול. במקרים כאלה, מוטב להחליף אותו במנעול אחר, חזק יותר, וכן מנעול שיכול לשרת טוב יותר את המבנה.

סיבה שנייה, במידה ונעשה ניסיון חבלה במנעול. ישנם מקרים בהם אפשר לראות ניסיון חבלה, נניח אם התרחש ניסיון פריצה או מסיבות אחרות. אז מוטב להחליף את המנעול בשביל שנוכל להשתמש באמצעי שלם ויותר בטוח לשימוש.

סיבה שלישית אם המנעול נשחק והשימוש בו איננו סדיר. למשל, אם אנחנו מוצאים את עצמנו מחוץ או בתוך המבנה מבלי שיש לנו אפשרות לפתוח את הדלת בצורה סדירה. במקרים כאלה, יהיה נכון מצידנו להשתמש במנעול אחר, חלופי, הרבה יותר טוב ואיכותי. צריך לומר, במקרים מסוימים בהם יידרש מאיתנו להזמין פורץ מנעולים, אז אנחנו נצטרך בכל מקרה להחליף את המנעול הקיים.

סיבה רביעית, אם אנחנו רוצים לשדרג את המנעול הקיים במנעול אחר, בפרט זה יכול לקרות אם תחושת הביטחון שלנו ירדה או לחילופין, אם המנעול הוא ישן ואנחנו חשים שהגיע הזמן להחליף אותו במנעול אחר, חדש יותר.

איך עושים את זה בפועל?

החלפת מנעול מולטילוק הוא לא דבר מורכב, אך הוא כן דורש הזמנת איש מקצוע שיעשה זאת בשבילנו. אנחנו לא יכולים לבצע זאת בעצמנו, ולו מהסיבה הפשוטה שאין לנו את הכלים, ידע וניסיון הנדרשים לשם כך. לכן אנחנו צריכים להזמין איש מקצוע שיעשה זאת עבורנו.

חשוב להבהיר תהליך ההחלפה יכול להיות מעט מורכב, זה תלוי כמובן בסוג המנעול ובסוג הדלת. בכל מקרה, על המנעולן לפרק את המנעול הישן עם כל הצילינדרים המותקנים בו, ולאחר מכן הוא יוכל להתקין את המנעול החדש.

עליו לוודא שהמנעול עובד בצורה תקינה, ללא שום בעיה. כמו כן, הוא צריך לוודא שהדלת עובדת בצורה סדירה ואין שום מניעה לפתוח, לסגור ולנעול אותה. כמובן שהוא יצטרך להשאיר את המקום נקי ומסודר אחרי סיום תהליך העבודה.

איך בוחרים איש מקצוע להחלפת מנעול?

בשביל להזמין איש מקצוע לצורך החלפת מנעול מולטילוק, אנחנו צריכים לוודא תחילה שיש לו את הידע והניסיון הדרושים לכך, שיש לו מנעולים חדשים ומתקדמים יותר להתקנה, וכן שהוא זמין לספק לנו את השירות כמה שיותר מהר.

ישנם מקרים בהם אנחנו נידרש להזמין איש מקצוע גם בשעות לא סדירות, בין אם זה במהלך השבוע, בשעות הלילה או הבוקר המוקדמות, בין אם זה בסופי שבוע ובין אם זה בשעות וימים אחרים.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone