פרולוקס

פורץ מנעולים

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

כשאנחנו רוכשים מנעולים, בין אם זה עבור דלתות ושערים של מבנים, ארונות, כספות, וכל מתקן או אמצעי אחר, באופן טבעי הציפייה שלנו היא שאנחנו נוכל לפתוח ולסגור אותם באופן חופשי. כלומר, הציפייה שלנו היא שאנחנו נוכל ליהנות מהמנעולים בצורה סדירה בשביל שנוכל להרגיש מוגנים ומאובטחים.

אך לצערנו, לא פעם אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בסיטואציה בה המנעולים אינם עובדים בצורה תקינה ועל כן אנחנו נדרשים להיעזר באנשי מקצוע שיעזרו לנו לפתוח אותם. הכוונה היא לאיש מקצוע כגון פורץ מנעולים שיש לו את הכלים והידע הדרושים לצורך פריצת מנעולים הן לדלתות, שערים ואמצעים אחרים.

פריצת דלת

באילו מקרים נזמין פורץ מנעולים?

אנחנו נרצה להזמין את שירותיו של פורץ מנעולים בשורה של מקרים, הנה מספר דוגמאות לכך:

ראשית, אם וכאשר המנעול איננו נפתח כמו שצריך ואין לנו אופציה אחרת אלא להשתמש בפורץ מנעולים שיש לו את הכלים והידע הדרושים בשביל לפרוץ את המנעול בצורה סדירה, בטוחה ונכונה. רק כך אנחנו נוכל לפתוח אותו ולחזור להשתמש בו כפי שאנחנו רוצים.

שנית, אנחנו צריכים להזמין פורץ מנעולים למקרים בהם נגרמו חבלות ונזקים למנעול ועל כן אי אפשר להשתמש בו בצורה סדירה. זה יכול לקרות, אם וכאשר נעשה ניסיון פריצה או מכל סיבה אחרת. אז יהיה צורך לפרוץ את המנעול ואולי אפילו להחליף אותו.

שלישית, אנחנו נרצה להשתמש בשירותיו של פורץ מנעולים אם יש בעיה מסוימת שמחייבת החלפה שלו. למשל, אם המנעול ישן או יש לו בלאי ולא ניתן לפתוח ולהסיר אותו. במקרים כאלה, נרצה להשתמש באיש מקצוע שיהיה מסוגל לפרוץ אותו ואף להסיר אותו, לפני שאנחנו בוחרים להתקין מנעול חדש.

פריצת מגוון מנעולים

כשאנחנו ניגשים לבחור פורץ מנעולים לצרכים אישיים או מקצועיים, חשוב לבחור איש מקצוע שיש לו יכולות וידע לבצע את תהליך העבודה על מגוון רחב של מנעולים. כלומר, אנחנו צריכים לוודא שהוא אכן מסוגל לבצע את עבודתו לא רק על בסיס מנעול אחד, אלא על בסיס סוגים של מנעולים.

זה חשוב מאחר ולא תמיד נדע איזה מנעול עומד לרשותנו ומה אנחנו בדיוק צריכים מאיש המקצוע שיבצע עבורנו את השירות. צריך לזכור, ישנם סוגים שונים ומגוונים של מנעולים, פשוטים, כאלה שכוללים מספר צילינדרים, ועוד שורה ארוכה של מנעולים שיכולים להציע אופציות שונות ומגוונות.

פריצה והחלפת צילינדר

אחד השירותים החשובים ביותר שמבצע עבורנו פורץ מנעולים היא פריצת מנעול והחלפת צילינדר. שירות זה ניתן הן עבור אנשים פרטיים והן עבור בעלי עסקים, חנויות או מבנים עסקיים אחרים. השירות ניתן אם וכאשר יש קושי לפתוח את הדלת בגלל בעיה במנעול או אם נעשה ניסיון פריצה למבנה והמנעול או הדלת שלהם אינם תקינים. בשני המקרים, צריך להזמין איש מקצוע שידע כיצד לבצע את השירות בצורה מקצועית ונכונה.

תחילה, הוא ינסה לפרוץ את המנעול על מנת לפתוח את הדלת. יש לו את האמצעים הנדרשים לכך. מאחר וסביר להניח שבשלב זה המנעול יצא מכלל שימוש ולא יהיה ניתן לחזור ולהשתמש בו, אז יהיה נכון לפרק אותו, לפרק את הצילינדרים ואז להתקין מנעול חדש עם צילינדרים אחרים.

לפני סיום חשוב להבהיר שני דברים. ראשית, הרבה פעמים הבעיה במנעול היא צילינדר מקולקל ולכן נהיה חייבים להחליף אותו. שנית, כל התהליך חייב להתבצע בצורה מסודרת, נקייה ואחראית, בשביל שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש בדלת ובמנעול בצורה סדירה ובכלל להמשיך בשגרת חיינו כפי שאנחנו מצפים שיקרה.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone