פרולוקס

החלפת מנעולים

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

ישנם הרבה מאוד אמצעים בעזרתם אנחנו יכולים להגן על עצמנו, על המבנה בו אנחנו מתגוררים וכמובן על התכולה שלו. מדובר על אמצעים המאפשרים לנו לאבטח את המקום בצורה סדירה ובטוחה. אחד מאותם אמצעים הם מנעולים.

בכל דלת, בין אם מדובר בדלת כניסה ובין אם מדובר בדלת פנים, בין אם מדובר בדלת למבנה מגורים, מבנה עסקי, מסחרי, מחסן, או אפילו דלת כניסה לחצר או גינה, אנחנו יכולים למצוא מנעולים שיכולים לשרת אותנו כך או אחרת. באופן טבעי, מעת לעת אנחנו נידרש להחליף אותם מסיבות שונות ומגוונות.

החלפת מנעולים

באילו מקרים מומלץ להחליף מנעולים

ישנם שורה של מכירים בהם אנחנו נידרש להחליף מנעולים בדלת חוץ או פנים, הנה כמה דוגמאות לכך:

  • מנעול תקול/שבור – בכל מקרה בו אנחנו מתמודדים עם מנעול תקול או שבור, אז יש צורך להחליף אותו על מנת שנוכל לחזור ולהשתמש במנעול בצורה סדירה.
  • ניסיון פריצה/חבלה מכוונת – בכל מקרה בו נעשה ניסיון פריצה, מוצלח או לא מוצלח, או להבדיל ניסיון חבלה במנעול, רצוי מאוד להחליף אותו במנעול אחר, חדש, הרבה יותר טוב וחזק.
  • מנעול לא תקין – הכוונה היא למנעול שהמפתח נתקע בפנים, מנעול שאיננו נפתח או נסגר בצורה חלקה, כל דבר אחר שיכול למנוע מאיתנו להשתמש במנעול בצורה סדירה. אז יש צורך להחליף אותו.
  • שדרוג – ישנם מקרים בהם אנחנו נרצה ונצטרך להחליף מנעול בשביל שיהיה אפשר להשתמש במנעול משודרג וטוב יותר. למשל, מקרה בו היו ניסיונות פריצה שונים באזור, אז ייתכן ונרצה להחליף את המנעול הקיים במנעול אחר, טוב יותר.

סוגי מנעולים לדלתות

אנחנו יכולים למצוא היום סוגים שונים של מנעולים המתאימים לדלתות שונות. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא מנעולים חבויים, מנעולים שעובדים על מגנטיים, מנעולים ביומטריים, מנעולים רב בריח, מנעולים מולטילוק, מנעולים עם מספר צילינדרים ועוד שורה ארוכה של מנעולים מסוגים שונים.

חשוב להדגיש, בכל דלת אנחנו נמצא סוג אחר של מנעול. סביר להניח שבדלתות חוץ נמצא מנעולים שונים מאלו שנמצאים בדלתות פנים, כנ"ל לגבי דלתות עץ לעומת דלתות זכוכית, דלתות של מבנה מגורים לעומת דלתות של מבנה מסחרי.

אחת הדוגמאות הטובות לכך היא שבדלתות עסק נמצא לא פעם, בוודאי בחדרים פנימיים, חדרי מעבדות, כספות וכדומה, מנעולים ביומטריים, מנעולים שעובדים עם טביעת אצבע וכדומה. לעומת זאת, אנחנו לא נמצא מנעולים כאלה בחדרים פנימיים של מבנה פרטי, מאחר ואין צורך בהם שם.

החלפת צילינדר

אחד החלקים החשובים ביותר שקיימים במנעולים הוא צילינדר. מדובר על גליל פלדה, מתכת או חומר חזק אחר, שנמצא בתוך המנעול ובכל פעם כשמסובבים את המפתח, הגליל מסתובב, נכנס ויוצא מהחור שנמצא בקיר. בעזרת הצילינדר אפשר לסגור ולנעול את הדלת בצורה בטוחה ונוחה.

אחת העבודות החשובות ביותר של מנעולן ושל כל מי שמתעסק בנושא של מנעולים ובפרט מנעולי רב בריח ומנעולים חזקים אחרים, הוא החלפת צילינדר. זה נדרש אם יש בעיה במנעול עצמו או בצילינדרים. הרבה פעמים ההחלפה נדרשת אם וכאשר נעשה ניסיון פריצה למבנה, אז יש צורך להחליף את הצילינדר בשביל למנוע מקרה שזה יחזור.

החלפת צילינדר מתבצעת על ידי החלפת המנגנון כולו. באופן טבעי, אם מדובר במנגנון של דלת רב בריח או דלתות חזקות אחרות, אז המנגנון הוא הרבה יותר מרוכב ולכן התהליך הוא הרבה יותר יקר. לעומת זאת, במקרים של דלתות עץ או דלתות פשוטות אחרות, מדובר על תהליך הרבה יותר פשוט וזול.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone