פרולוקס

תיקון מנעולים

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

אחת הבעיות איתן אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו מתמודדים, בשום סיטואציה, בין אם זה במקום המגורים שלנו ובין אם זה בעסק, הוא מקרה בו המנעול שלנו מתקלקל. במקרה כזה, אנחנו צריכים להזמין כמה שיותר מהר איש מקצוע שיכול לטפל בבעיה ולעזור לנו לפתור אותה, בין אם זה על ידי תיקון המנעול ובין אם זה על ידי החלפתו באחר.

החלפת צילינדר

באילו מקרים נזמין מנעולן לתיקון מנעולים?

לפני שנציג מספר מקרים בהם נידרש להזמין מנעולן לצורך תיקון מנעולים ובוודאי לצורך החלפת מנעולים, חשוב להבהיר, שעלינו להיעזר באיש מקצוע ולא לבצע את העבודה לבד, ולו מהסיבה הפשוטה שלנו אין את הכלים ואין את הניסיון בשביל לבצע את השירות כפי שנדרש במקרים אלה.

אלו המקרים בהם נידרש להזמין מנעולן לתיקון מנעולים:

  • בכל מקרה בו אנחנו מתמודדים עם מצב שלא ניתן לפתוח את הדלת בצורה סדירה בגלל בעיה במנעול.
  • במקרים בהם הדלת איננה נפתחת כלל בגלל שהמנעול תקוע.
  • אם הצילינדר של המנעול נשבר.
  • אם יש בעיה לנעול את הדלת בצורה סדירה.
  • אם יש בעיה במנעול שמאפשרת לפרוץ אותו בצורה פשוטה.
  • במקרים בהם יש חשד לחבלה או נזק שנגרם למנעול.

תיקון מנעולים למשרד

כאמור, אם אנחנו מתמודדים עם בעיה במנעול במשרד, אזי שעלינו להזמין איש מקצוע שמתמחה בתיקון שלהם. תיקון מנעולים במשרד הוא שירות חשוב שבעלי מקצוע בתחום מספקים לנו, זאת על מנת שנוכל לפתוח ולסגור את הדלת שלנו בצורה סדירה, שלא תהיה שום בעיה לאבטח את המקום ולמנוע מאנשים זרים להיכנס אליו. כך נספק תחושת ביטחון למי שנמצא בתוך המבנה, קרי עובדים ולקוחות מזדמנים, וכן נוכל לשמור על החפצים והציוד שלנו.

צריך לומר, במקרים רבים תיקון מנעולים למשרד נדרשים בין אם זה כאשר המנעול תקוע מבחוץ או מבפנים ואין אפשרות לפתוח את הדלת, אם יש בלאי או מישהו חיבל במנעול, וכן במקרים לא מעטים מדובר על תיקון שנדרש באופן לא צפוי, בשעות לא צפויות, אם מישהו נתקע בתוך המשרד או מחוצה לו. אז יש צורך להזמין איש מקצוע שידע לפרוץ את המנעול, להסיר אותו, לפתוח את הדלת ואז להתקין מנעול חלופי.

תיקון מנעולי דלתות

ההחלטה לבחור איש מקצוע כזה או אחר לצורך תיקון מנעולי דלתות, נובעת לא רק מהשאלה איך הוא יכול לעזור לנו, כיצד הוא יכול לבצע את התיקון הנדרש אלא הרבה מעבר לזה, איזה סוג מנעול אנחנו צריכים לבקש ממנו שיתקין עבורנו.

לשם כך, עלינו לאפיין את סוג הדלת ואת סוג המנעול הרלוונטי עבורה. היום אנחנו יכולים למצוא הרבה סוגים של מנעולים שיכולים לשרת אותנו, בין אם מדובר על דלתות פנים ובין אם מדובר על דלתות חוץ.

תיקון מנעולי דלתות הוא תהליך הכרחי אם יש בעיה במנעול שמונעת אפשרות להשתמש בו. אך במקרים רבים, התיקון איננו אפשרי או לחילופין, איננו משתלם. לכן, יהיה נכון יותר להחליף את המנעול הישן והמקולקל בחדש. לשם כך אנחנו צריכים להזמין איש מקצוע שידע לאבחן את הבעיה ולספק לנו את המידע הרלוונטי, לייעץ לנו מה לעשות בצורה אמינה ובסופו של דבר, גם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

חשוב להדגיש, התהליך חייב להתבצע כמה שיותר מהר, ללא עיכובים וללא דחיות, גם אם מדובר בשעות לא צפויות, על מנת שנוכל לחזור ולהשתמש בדלת כפי שאנחנו רוצים וצריכים, ללא שום בעיה.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone