פרולוקס

החלפת מנעול לתיבת דואר

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

גם היום, בעידן של תקשורת דיגיטלית, כזו שמאפשרת לנו להעביר מסמכים במייל או דרך הודעות בפלאפון וברשת, עדיין יש לתיבת הדואר שלנו משמעות רבה. אנחנו משתמשים בה לצרכים שונים, בין אם זה לצורך קבלת מסמכים מרשויות שונות, מכתבים מחברים ובני משפחה, הזמנות לאירועים, חבילות, עיתונים ומגזינים.

לכן עלינו להתייחס לתיבת הדואר שלנו בצורה נאותה ונכונה, בין היתר, זה אומר שעלינו להקפיד על החלפת מנעול לתיבת הדואר מעת לעת, אם המנעול איננו תקין, אם הוא נשבר או שמישהו חיבל בו. מאחר ומדובר במנעול רגיש יותר ולרוב הרבה יותר פשוט מאשר מנעולים רגילים, זה לא מפתיע שאנחנו נדרשים להחליף אותו מעת לעת.

מנעול לתיבת דואר

החלפת מנעול לתיבת דואר נעשית על ידי איש מקצוע שמתמחה בכך. הוא מבצע זאת על פי אופי התיבה, אופי המנעול, וכמובן בהתאם לצרכים של בעל המקום. רק כך הוא יכול לייצר תהליך נכון וחכם של החלפת מנעול לתיבה.

התקנת מנעול לתיבת דואר

ישנם מספר דרכים בעזרתן אפשר להתקין מנעול לתיבת דואר. אופציה אחת, היא להחליף את התיבה כולה. זה במקרה ואם ננסה להחליף את המנעול, ייגרם נזק משמעותי לתיבה ולכן כבר עדיף להחליף אותה לגמרי. זה מקרה קיצון כמובן.

דרך אחרת היא להחליף אך ורק את המנעול. לשם כך, צריך להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך, הוא ידע איך להסיר את המנעול הישן ולהחליף אותו במנעול חדש. הוא יכול לבחון אילו סוגי מנעולים יכולים להתאים לתיבה בהתאם למבנה שלה ולשטח שעומד לרשותה, לצורך התקנת מנעול לתיבה.

ישנם מקרים שונים בהם נדרשת החלפת מנעולים בתיבת דואר. בין המקרים, אנחנו יכולים מצבים בהם יש חבלה בתיבה או במנעול, בלאי ושחיקה שמונעים אפשרות לפתוח ולסגור את התיבה, וכן מקרים בהם רוצים לשדרג את הנעילה בשביל לאפשר מצב אפשרות להשתמש בצורה הרבה יותר אפקטיבית בתיבה.

פריצת מנעול לתיבת דואר

אחד השלבים בתהליך של התקנת מנעול חדש לתיבת דואר, היא פריצת המנעול הקיים. זה קורה, בצורה דומה לפריצת מנעולים בדלתות של מבנים שונים, אם וכאשר המנעול איננו נפתח בצורה סדירה ואז יש צורך לפרוץ אותו בשביל שיהיה אפשר להוציא את הדברים שנמצאים בתוך התיבה.

גם לשם כך, יש צורך להזמין איש מקצוע שידע כיצד לפרוץ את המנעול, אם אפשר מבלי לגרום לו נזק ומבלי שיהיה צורך להסיר אותו. במידה ואין אפשרות כזו, הרי שהוא ינטרל את המנעול, יפרוץ את התיבה ולאחר מכן יסיר את המנעול ויתקין מנעול אחר. סביר להניח שהוא ימליץ לנו להתקין מנעול הרבה יותר טוב וחזק, בשביל שנוכל להשתמש בו לאורך זמן.

סוגי מנעולים לתיבת דואר

היום, אנחנו יכולים למצוא מגוון מנעולים שיכולים להתאים לתיבת דואר. אם בעבר היינו רגילים למצוא מנעול סטנדרטי, פשוט, אזי שעם השנים אפשר למצוא קטלוגים של מנעולים חזקים ואיכותיים, שגם מונעים אפשרות פריצה וגם יכולים להחזיק מעמד זמן רב.

בין היתר, אנחנו יכולים למצוא מנעולי לחיצה, מנעולים עם פינים, מנעולי שריון, ומנעולים אחרים חזקים יותר, שיכולים להתאים לתיבות דואר מסוגים שונים. הבחירה שלנו צריכה להיות על פי סוג התיבה שעומדת לרשותנו וכן על פי היכולות שלנו, בין אם זה בהיבט הכלכלי ובין אם זה בהיבטים אחרים.

לפני סיום חשוב להדגיש, מאחר ואנחנו מקבלים הרבה מאוד מכתבים אישיים ורגישים לתיבת הדואר, בבית או בעסק, חשוב מאוד להקפיד על התקנת מנעול איכותי וחזק, שלא ניתן לפרוץ בקלות.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone