פרולוקס

מנעול חובק לדלת זכוכית

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

דלתות זכוכית הפכו להיות עם השנים מאוד פופולאריות, הן במבני מגורים והן במבנים מסחריים ואחרים. אנחנו יכולים למצוא דלתות זכוכית מסוגים ועיצובים שונים, מותקנות בלובי של המבנה, וכן במקומות אחרים. אפשר למצוא דלתות זכוכית בחדרים פנימיים וכמובן גם כדלתות חוץ במקומות רבים.

בשביל שנוכל ליהנות מדלת זכוכית ברמה גבוהה, דלת המספקת הגנה ואבטחה, אנחנו צריכים להקפיד לא רק על סוג ואיכות הדלת אלא גם על סוג המנעול המותקן בה. זו הסיבה שנבחר להשתמש במנעול חובק לדלת זכוכית.

מנעול חובק לדלת זכוכית

מהו מנעול חובק לדלת זכוכית?

מנעול חובק לדלת זכוכית, הוא מנעול המותקן על שני חלקי הדלת, ובתהליך הסגירה שלה שני החלקים מתחברים יחד. בדרך כלל, נהוג להתקין מנעול חובק בדלתות זכוכית רחבות עם יותר מחלק אחד. כלומר, אם מדובר על דלת ציר אחת, אז סביר להניח שנתקין בה מנעול אחר. לעומת זאת, אם מדובר על דלת לובי, דלת מרפסת או דלתות אחרות, שמלבד הדלת יש כמין "קיר" זכוכית שהוא המשך שלה, אז נתקין מנעול חובק.

הבחירה להתקין מנעול חובק לדלת זכוכית נובעת מכמה סיבות:

ראשית, מדובר על מנעול מאוד מרשים ויפה, המשתלב היטב בעיצוב של הדלת. זה מנעול מינימליסטי אשר יכול להתאים מבחינת הגודל, הצבע והמבנה לדלתות זכוכית.

שנית, זה מנעול מאוד חזק, איכותי, מנעול שקשה מאוד לפרוץ אותו, בין היתר בגלל העובדה שהוא נמצא על שני החלקים של הדלת ולא רק בחלק אחד.

שלישית, אפשר למצוא סגנונות שונים של מנעול חובק דלת זכוכית, בין היתר מנעולים עם מספר צילינדרים, מנעולים חכמים עם אמצעים ביומטריים, ועוד שורה ארוכה של מנעולים הכוללים אמצעים שונים לאבטחה והגנה.

החלפת מנעול לדלת זכוכית

אחד השלבים החשובים בתהליך תחזוקה של דלת זכוכית, היא החלפת מנעול. מדובר על תהליך שלא חייב להתבצע בכל דלת, אך הרבה פעמים במקרה של תיקון דלת זכוכית זה הכרחי להחליף את המנעול. בוודאי אם הבעיה נובעת ממנו או שיש קושי לפתוח, לסגור ולנעול את הדלת באופן כללי.

חשוב להדגיש, החלפת מנעול לדלת זכוכית לא מחייבת שתתבצע עם אותם מנעולים. כלומר, אנחנו יכולים להתקין מנעול יותר מתקדם ואיכותי מזה שמותקן כעת בדלת. אנחנו יכולים לעבור, למשל, ממנעול חובק רגיל למנעול חובק חכם. זה גם יאפשר לנו ליהנות משדרוג וגם ליהנות מאבטחה והגנה הרבה יותר משמעותית, ויקשה על אנשים זרים ולא מורשים להיכנס פנימה.

מחיר מנעול חובק לדלת זכוכית

באופן טבעי, אחד הדברים שישפיעו על ההחלטה שלנו אם לרכוש מנעול כזה או אחר לדלת זכוכית ובפרט כשמדובר על מנעול חובק, זה המחיר שלו. אנחנו נרצה כמובן להשתמש במנעול איכותי וחזק, אך מנגד גם נרצה לעמוד בתנאי התקציב שלנו ולכן לא נמהר לשלם כל סכום שנדרש.

מחיר מנעול חובק לדלת זכוכית יכול לנוע בין מאות שקלים לבין אלפי שקלים. זה תלוי כמובן בסוג המנעול ובאיכות שלו. מנעול חובק לדלת זכוכית רגיל, יעלה עשרות או מאות שקלים, לעומת זאת מנעול חכם יעלה הרבה יותר.

אנחנו צריכים לקחת בחשבון, לא רק את עלות המנעול אלא גם את עלות ההתקנה שלו וכמובן שאם יש צורך, הרי שנידרש גם להסיר מנעול ישן ולבצע תיקון לדלת. אלו דברים שיכולים לעלות אף הם עשרות ומאות שקלים. כל התהליך חייב להתבצע כמובן על ידי איש מקצוע שמתמחה בכך ויש לו את הכלים והידע הדרושים, בשביל לבצע את התהליך בצורה הטובה ביותר.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone