פרולוקס

תיקון דלתות פנים

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

הרבה פעמים כשאנחנו מדברים על עולם הדלתות, הכוונה שלנו היא לדלתות חוץ. בין אם זה בגלל שהן מהוות את החסם שנועד להגן עלינו ולאבטח את המקום, ובין אם זה בגלל שיש להן משמעות והשפעה מבחינת עיצוב המבנה.

אך באופן טבעי, אנחנו משתמשים יותר בדלתות פנים מאשר בדלתות חוץ. בכל מבנה, סביר להניח יהיו יותר דלתות פנים מאשר מדלתות חוץ, ונעשה בהם שימוש סדיר מדי יום, באופן הרבה יותר משמעותי. לכן גם תיקון דלתות פנים הוא הרבה יותר משמעותי עבורנו.

מנעול לדלת

תיקון דלתות פנים

ישנם מקרים שונים הדורשים תיקון דלתות פנים. לפני שנציג אותם, חשוב להבין שני דברים. ראשית, יש לעשות זאת בהקדם מאחר והרבה פעמים דלת שאיננה תקינה יכולה להוות סכנה בטיחותית למשתמשים בה. שנית, יש להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך בשביל שיבצע את העבודה בצורה טובה יותר.

בין התיקונים הנפוצים הנדרשים במקרים של דלתות פנים, אנחנו יכולים למצוא מקרים כגון, חוסר יכולת לפתוח ולסגור את הדלת, פגיעה ביכולת לנעול את הדלת בצורה סדירה, פגיעה בצירים של הדלת, שחיקה של הדלת, כך שבכל פעם כשמבקשים לסגור או לפתוח אותה היא משמיעה רעשים, תקלה בידית של הדלת ועוד.

אילו סוגי דלתות פנים קיימות

אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של דלתות פנים המותקנות גם במבני מגורים וגם במבנים אחרים, עסקיים, מסחריים, מוסדות ציבור ובמקומות אחרים. בין הסוגים הקיימים אפשר למצוא דוגמאות שונות:

דלתות ציר עשויות זכוכית, עץ או חומרים אחרים. בדרך כלל ההחלטה באיזה סוג דלת להשתמש מושפעת מהשאלה באיזה מבנה מותקנת הדלת ולאיזה צורך בוחרים להתקין אותה.

דלתות הזזה, גם כאן, אנחנו יכולים למצוא דלתות מחומרים שונים, עץ, זכוכית וחומרים אחרים. אלו דברים שלרוב נמצא אותן במבני מגורים אך לא בהכרח רק שם. אפשר למצוא דלתות הזזה גם במבנים אחרים שמשמשים יותר אנשים.

דלתות אקורדיון. מדובר על דלתות שנפתחות כמו אקורדיון. בדרך כלל מדובר על דלתות עץ, אפשר למצוא אותם הרבה פעמים בארונות אך לא רק שם, אלא גם בחדרים פנימיים. מדובר על דלתות בעיצוב מיוחד מאוד, ולכן גם נמצא אותם יותר במבנים בעלי סגנון ועיצוב ייחודי.

חשוב להבהיר, ישנם פתחים בהם נמצא דלת פנימית אחת, בעוד שישנם פתחים רבים שנמצא שתי דלתות פנים עומדות צמוד זו לזו. זה תלוי בגודל הפתח ובאופן בו אנחנו בוחרים לעצב את המקום, כך שיתאים למה שאנחנו מחפשים.

תקלות נפוצות דלתות פנים

כמו שציינו קודם לכן, ישנם מקרים שונים ומגוונים בהם נדרש לבצע תיקון דלתות פנים. מדובר על מקרים בהם יש חבלה, שחיקה, בלאי או כל מקרה אחר שמחייב תיקון במקום של הדלת, על מנת שנוכל להמשיך ולהשתמש בה.

התקלות הנפוצות קשורות בדרך כלל למקרים בהם הדלת איננה נפתחת או נסגרת כמו שצריך. מדובר על מקרים בהם יש בעיה במנעול, בצילנדרים שלו, בידיות או בדברים אחרים שמונעים מהדלת להיפתח ולהיסגר. ישנם מקרים בהם הבעיה היא חוסר שימון, ואז כל מה שנדרש לעשות זה לשמן את הדלת עם חומר מתאים בשביל שהיא תפתח כמו שצריך.

תקלה נפוצה אחרת קשורה לצירים של הדלת. אם יש בעיה בציר אחד או יותר, זה יכול להשפיע על מבנה הדלת ועל האופן בו אנחנו אמורים להשתמש בה. במקרים כאלה, כל מה שעלינו לעשות זה להזמין איש מקצוע שיכול להוציא את הדלת מהמקום ולהחליף את הצירים הישנים בצירים חדשים ואיכותיים יותר.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone