פרולוקס

מנעולן בחולון

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים בחולון וזקוקים לשירותיו של מנעולן מקצועי ומנוסה? נתקעתם מחוץ לבית או למשרד וזקוקים לשירותיו של איש מקצוע לפריצת דלת? המנעול בכספת נתקעה ואתם מחפשים איש מקצוע שיפתח לכם אותו? אנחנו כאן בשבילכם! מתחייבים להגיע אליכם תוך רבע שעה!

צילינדר לדלת

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן בחולון?

ישנם הרבה מאוד מקרים בהם אנחנו צריכים ויכולים להזמין מנעולן בחולון. למעשה, בכל מקרה בו אנחנו נדרשים לשירות וטיפול במנעולים ובדלתות של הבית או של העסק שלנו, יהיה נכון מצידנו להזמין מנעולן שידע לספק לנו שירות מקצועי ואיכותי, שירות הניתן בעזרת ניסיון וידע מקצועי, ובאמצעות ציוד מקצועי.

הנה שלוש דוגמאות לשירותי מנעולן בחולון, שירותים רלוונטיים לכל מבנה ולכל חלל:

כיון דלת – שירות זה ניתן בכל מקרה בו אנחנו צריכים לכוון את הדלת כך שיהיה אפשר לפתוח ולסגור אותה בצורה טובה, מבלי שייגרם לה נזק ומבלי שאנחנו נצטרך להילחם איתה.

תיקון מנעולי דלת – בכל מקרה בו אנחנו נדרשים לבצע תיקון של מנעולי דלת, בין אם זה דלתות פנים או דלתות חוץ, בין אם זה דלתות עץ, פלדלת או כל סוג אחר, אזי שנזמין איש מקצוע שמתמחה בכך, קרי מנעולן בחולון.

החלפת צירי דלת – אם צירי הדלת נשחקו, החלידו, התבלו, אנחנו יכולים וצריכים להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך. לכן נזמין מנעולן בחולון שיש לו את הניסיון והידע הדרושים בשביל לפרק את הדלת, את הצירים הישנים ולהחליף אותם בחדשים, לפני שהוא מתקין את הדלת בחזרה.

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בחולון?

כל בעל מקצוע, בכל תחום שהוא, מספק רשימה ארוכה של שירותים אותם הוא מציע ללקוחות שלו. בין היתר הוא מציג בפניהם רשימה של שירותים נפוצים אותם הוא מבצע בתדירות גבוהה בקרב לקוחות שונים, בין אם זה במגזר הפרטי ובין אם זה במגזר העסקי או הציבורי. מדובר על שירותים נפוצים יותר בגלל החשיבות שלהם וכן בגלל המשמעות והדחיפות שהוא נדרש לבצע אותם.

בין השירותים הנפוצים של מנעולן בחולון אפשר למצוא:

 • פריצת מנעולים ודלתות מכל סוג, עבור כל סוג של מבנה, במשך 24/7, כל יום, על פי הצורך.
 • החלפת מנעולים ישנים ובפרט מנעולים שבורים ותקולים במנעולים חדשים על פי הצורך, בהתאם למצב המנעול המותקן במקום.  
 • שדרוג מערכות אבטחה ומיגון כולל התקנת מערכות מנעולים חדשים במבנה.
 • שירותי חירום בשעות לילה מאוחרות או בוקר מוקדמות, כולל סופישבוע, חגים ומועדים אחרים.
 • פריצת מנעולים ודלתות בכלי רכב, כספות, ארונות כל מתקן אחר שיש בו מנעולים מורכבים. 
 • שכפול מפתחות וקידוד שלט חכם לבית, לעסק, לחניון ועוד.

חשוב לנו להבהיר, גם אנחנו מספקים את כל השירותים הנדרשים, כולל שירותים נפוצים למגזר הפרטי והעסקי. אנחנו עושים זאת בעזרת אנשי מקצוע, מנעולנים, ברמה הגבוהה ביותר, ובעזרת ציוד מתקדם, וכמובן בעזרת ידע וניסיון שצברנו במהלך השנים.

מה המחיר של מנעולן בחולון?

לכל בעל מקצוע יש גם מחירון המפרט את עלויות השירותים השונים שהוא מספק ללקוחות שלו. גם לכל מנעולן בחולון יש מחירון אותו הוא מציג בפני הלקוחות שלו, בין אם זה באופן פרונטאלי ובין אם זה דרך אתר אינטרנט או עמוד בפייסבוק. המחירון כולל את עלויות השירותים השונים בצורה כזו או אחרת.

חשוב להבהיר, כל מנעולן קובע את המחירון שלו בהתאם לפרמטרים שונים ומגוונים, לדוגמא:

 • מיקום אליו הוא מוזמן לבצע את העבודה
 • משך זמן השירות
 • שעת ההזמנה (בשעות לילה, בוקר, וכן במהלך חגים וסופי שבוע ייגבה מחיר גבוה יותר)
 • רכיבים בהם הוא נדרש להשתמש ורכיבים אותם הוא אמור להחליף
 • בנוסף, ייתכנו עוד פרמטרים לקביעת מחיר העבודה

דוגמא למחירון שירותים של מנעולן בחולון

התקנת מנעולים חדשים ומשודרגים עבור מבנים, דוגמא מבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 250-1500 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים ישנים ובפרט מנעולים מקולקלים, או כל מנעול אחר (עקב תקלה, חבלה, נזק, בלאי, ניסיונות פריצה וסיבות נוספות) 300-550 שקל

פריצת דלתות ומנעולים בכל סוג של מבנה– 350-550 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת דלתות ומנעולים בכל דגמי הרכבים (סוג הרכב והמנעול יקבעו את המחיר)– 300-500 שקל

פריצת מנעולים של כספות פרטיות ומסחריות (סוג הכספת והמנעול המותקן ישפיע על מחיר השירות) – 350-500 שקל

גם אנחנו מציעים ללקוחות שלנו מחירון שירותים, הוא כולל את כל השירותים שאנחנו מספקים, באופן מפורט, שקוף, ואמין. אנחנו דואגים להציע ללקוחות שלנו מחירים הוגנים ואטרקטיביים לכל אחד ואחת. חשוב לנו להבהיר, כל מי שפונה אלינו מקבל הצעת מחיר מוערכת, ולאחר מכן כשאנחנו מגיעים לבצע את השירות, אז אנחנו מספקים הצעת מחיר מלאה, מפורטת ושקופה. אנחנו תמיד מוכנים לענות על כל שאלה שקשורה, הן למחיר שאנחנו גובים וכמובן לעצם השירות עצמו.

פורץ דלתות בחולון -מהשירות הנפוץ ביותר! 

כל מי שמחפש היום פורץ דלת בחולון, לא יתקשה למצוא איש מקצוע, מנעולן, שידע לבצע את השירות, וכן יוכל לספק אותו 24/7 ללא הגבלה. פריצת דלתות הן במבני מגורים והן במבנים אחרים, הוא אחד השירותים החשובים והבולטים ביותר של כל מנעולן בחולון ובוודאי אחד השירותים השכיחים ביותר של כל מנעולן בכל מקום.

שירות זה ניתן בכל מקרה בו הלקוח מוצא את עצמו תקוע בתוך המבנה או מחוץ, בלי יכולת לפתוח את הדלת בצורה סדירה, לצאת או להיכנס מהמבנה. לשם כך, הוא יזמין מנעולן שידע לפרוץ את הדלת, על ידי נטרול וניתוק המנעול. לאחר מכן, הוא יחליט האם להחליף את המנעול הישן בחדש או שמא לתקן את הנזק ולהחזיר את המנעול הישן לשימוש.

מנעולן בחולון 24/7 והגעה תוך 15 דקות!

אנחנו מבטיחים לספק ללקוחות שלנו שירות מנעולן בחולון 24/7 ולהגיע לכל מקום אליו אנחנו מוזמנים בעיר תוך רבע שעה בלבד. אנחנו מספקים שירותי מנעולנות בכל יום ובכל שעה, כולל סופי שבוע וחגים. אנחנו מסוגלים לספק שירותי חירום בתחום על פי דרישה, בין אם זה לצורך פתרון בעיות של מנעולים ובין אם זה לצורך פריצת דלתות, התקנה של מנעול או כל דבר אחר.

יש לנו צוות מקצועי מנוסה ומסור שעומד לרשות הלקוחות שלנו בכל עת. אנחנו מסוגלים לספק שירותים על פי דרישות הלקוחות שלנו ברמה הגבוהה ביותר, ובאחריות מלאה.

למה לפנות אלינו?

אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו, בגלל שאנחנו יכולים לספק לכם שירות מקצועי, אמין, אחראי, שירות אשר ניתן במחיר אטרקטיבי והוגן. אנחנו עובדים ברישיון ובאישור משטרת ישראל. אנחנו מספקים את השירות בכל עת, לכל לקוח המעוניין בכך, בין אם זה במגזר הפרטי ובין אם זה במגזר העסקי.

אם נתקעתם מחוץ לבית או העסק, אם אתם לא מצליחים לפתוח דלת או שהמנעול איננו תקין, אם יש לכם בעיה להיכנס או לצאת מהרכב או שהכספת שלכם איננה נפתחה, אם אתם צריכים להחליף מנעול ישן או לשכפל מפתחות, אנחנו כאן לרשותכם, מוכנים תמיד לספק לכם את השירות הרלוונטי בצורה הטובה ביותר שיש.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
 • השאירו פרטים
  יצירת קשר מהירה!
 • Phone