פרולוקס

מנעולן בהרצליה

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים בהרצליה ונתקעתם מחוץ לבית או לעסק? מצאתם את עצמכם מול רכב נעול מבלי אפשרות להיכנס אליו? המנעול של הדלת בכניסה לבית עובד בצורה לא תקינה? זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לספק לכם שירות, כל יום, כל שעה, תוך רבע שעה.

תיקון דלת עץ

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן בהרצליה?

ישנם הרבה מאוד מקרים בהם אתם יכולים להזמין מנעולן בהרצליה. בחלק מהמקרים, זה נובע בגלל תקלה או נזק שנגרם למנעול או לדלת, בבית או העסק, ובמקרים אחרים זה נובע מהצורך לבצע שינויים, שיפורים ושדרוגים, על מנת להבטיח שימוש בצורה נוחה, יעילה ובטוחה.

הנה שלוש דוגמאות למקרים בהם יש צורך להזמין מנעולן בהרצליה:

כיוון דלת – מקרה בו אנחנו צריכים לכוון את הדלת על מנת לאפשר פתיחה וסגירה נכונה של הדלת, באופן בטוח, מבלי שיהיה קושי לבצע זאת.

תיקון מנעול דלת – כל מצב בו נדרש תיקון של מנעול דלת בבית או בעסק, בין אם זה בגלל חבלה, תקלה, נזק או כל סיבה אחרת, יש להזמין איש מקצוע, קרי מנעולן בהרצליה שמתמחה בכך.

החלפת צירי דלת – מקרה נוסף שאנחנו נדרשים להזמין מנעולן בהרצליה היא החלפת צירי דלת. בין אם זה בגלל שחיקה או בגלל כל סיבה אחרת, שמונעת אפשרות להשתמש בדלת בצורה סדירה, לפתוח ולסגור אותה מבלי שיהיה רעש או כל דבר אחר.

ישנם הרבה מאוד מקרים בהם נרצה להזמין מנעולן בהרצליה, ולו בשל העובדה שהוא איש מקצוע ויש לו את האמצעים והכלים הנדרשים, וכן את הידע הדרוש בשביל לבצע את העבודה המוטלת עליו.

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בהרצליה?

כל איש מקצוע בכל תחום, וכל מנעולן בהרצליה בפרט, מציע שורה ארוכה של שירותים אשר מסופקים ללקוחות המזמינים אותו. שירותים אלו מוצגים על ידו בפני לקוחות, בין אם זה באתר אינטרנט ובין אם זה במקומות אחרים, בשביל שכל לקוח ידע מה הוא יכול לקבל ממנו, ויחליט האם משתלם לו לשכור את שירותיו וכן הוא יקבל מידע איך לעשות את זה.

באופן טבעי, חלק מהשירותים הם הרבה יותר נפוצים מאחרים. כאן תוכלו למצוא את הרשימה המלאה של כל השירותים הנפוצים שמספק מנעולן בהרצליה, בין אם זה ללקוחות במגזר הפרטי ובין אם זה ללקוחות במגזר העסקי והציבורי.

מספר דוגמאות לשירותים נפוצים של מנעולן בהרצליה:

 • פריצת מנעולים ודלתות מסוגים שונים, עבור כל סוג של מבנה, במשך 24/7. 
 • החלפת מנעולים ישנים, שבורים, מנעולים עם נזקים מסוגים שונים, במנעולים חדשים על פי הצורך, בהתאם למצב המנעול המותקן בדלת או בחלון.
 • שדרוג של מערכות מיגון ואבטחה ובפרט התקנת מערכות מנעולים חדשים במבנה.
 • שירותי חירום בשעות לילה מאוחרות או בוקר מוקדמות, סופישבוע וחגים.
 • פריצת מנעולים ודלתות במקרים של כלי רכב, כספות, מגירות, ארונות כל מתקן אחר שיש בו מנעולים מורכבים. 
 • שכפול מפתחות וקידוד שלטים חכמים לבית, לעסק, ולכל סוג אחר של מבנה או מתקן.

גם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו מגוון רחב של שירותים נפוצים לכל צורך ובכל פנייה. אנחנו מוכנים לספק שירותים מכל סוג שהוא ללקוחות, בכל שעה ובכל יום.

מה המחיר של מנעולן בהרצליה?

כפי שלכל בעל מקצוע יש רשימה של שירותים נפוצים, כך לכל בעל מקצוע יש מחירון של שירותים שונים שהוא מספק, זאת בשביל שלקוחות ידעו כמה עליהם לשלם עבור כל שירות שהם מקבלים מבעל המקצוע. כך גם אצל כל מנעולן בהרצליה, ובפרט אצלנו כמובן.

המחירון נקבע על פי פרמטרים שונים, למשל:

 • מיקום העבודה
 • יום ושעת העבודה (בשעות לילה, בוקר מוקדמות או בחגים וסופי שבוע, המחיר יהיה הרבה יותר גבוה מאשר בימים רגילים)
 • משך זמן השירות
 •  סוג ועלות השירות המסופק
 • ייתכנו ויהיו פרמטרים נוספים שיכולים להשפיע על התמחור של השירות

מחירון של מנעולן בהרצליה כולל את החלקים הבאים:

התקנת מנעולים חדשים למבנים מסוגים שונים, דוגמא מבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 300-1200 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים ישנים ובפרט שבורים, או כל מנעול אחר (עקב חבלה, בלאי, ניסיונות פריצה וסיבות נוספות) 350-550 שקל

פריצת דלתות ומנעולים במבני מגורים ואחרים– 350-550 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת דלתות ומנעולים של כלי רכב (דגמנים וסוגי רכב והמנעול יקבעו את המחיר)– 250-550 שקל

פריצת מנעולים של כספות בבית או בעסק (סוג הכספת והמנעול המותקן ישפיע על מחיר השירות) – 450-500 שקל

אצלנו תוכלו למצוא מחירון שירותים מגוון, מפורט ומאוד שקוף. אנחנו דואגים לספק ללקוחות שלנו את כל המידע הרלוונטי על כל השירותים שאנחנו מציעים וכמובן מידע שלם וכולל על התמחור של כל שירות ושירות. כל לקוח שפונה אלינו מקבל את כל המידע שהוא צריך בנושא, ואם יש שאלות נוספות, אנחנו תמיד מוכנים לענות על כל אחת מהן.

פורץ דלתות בהרצליה – מהשירותים הנפוצים שלנו

שירותיו של מנעולן בהרצליה מתחלקים על פי סוגים ושירותים שונים, אחד מהם זה שירות פריצת דלת למבני מגורים, מבנים עסקיים ואחרים. מדובר על שירות מאוד חשוב ונפוץ, שכן הרבה מאוד אנשים מוצאים את עצמם נתקעים מחוץ למבנה או בתוכו, מבלי שיש להם אפשרות לפתוח את הדלת בצורה סדירה.

להבדיל משירותים אחרים, שירותי פריצת דלת בהרצליה ובמקומות אחרים, מחייבת הזמנה של איש מקצוע בשעות לא צפויות, למשל, אם אנחנו מוצאים את עצמנו נתקעים מחוץ לדלת בלילה או בשעות מוקדמות בבוקר, בחגים, סופי שבוע ובימים אחרים, אז עלינו להזמין איש מקצוע, מנעולן בהרצליה, לצורך פריצת דלת 24/7, בכל עת. זמן ההגעה של מנעולן הוא חשוב, ויש להקפיד שיגיע אל המקום תוך רבע שעה. אנחנו מבטיחים זאת ללקוחות שלנו, בשביל שנוכל לספק להם שירות כמה שיותר מהר.

מנעולן בהרצליה 24/7 והגעה תוך 15 דקות!

כל מי שמחפש היום מנעולן בהרצליה 24/7, יכול להיעזר בשירות שלנו. אנחנו מבטיחים לכם שנספק כל סוג של שירות תוך רבע שעה. תיצרו איתנו קשר ואנחנו נדאג להגיע אליכם כמה שיותר מהר, על מנת שנוכל לספק לכם שירות ואתם תוכלו לחזור אל שגרת חייכם.

כמובן שהשירות שאנחנו מספקים כולל אחריות, הסבר מפורט מה אנחנו מתכוונים לעשות, איך אנחנו מתכוונים לעשות את זה וכל דבר אחר שהוא רלוונטי עבורכם.

למה לפנות אלינו?

למה משתלם לכם לפנות אלינו? כי אנחנו מספקים לכם שירותים ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו מציעים לכם שירות אמין, בטוח ואיכותי במחיר אטרקטיבי. יש לנו מוניטין חיובי והוגן, הלקוחות שלנו יכולים לספר עד כמה אנחנו מקצועניים וכמה משתלם להזמין אותנו.

אנחנו עובדים באישור וברישיון משטרת ישראל, וכמובן שכל השירותים שאנחנו מספקים הם ברמה הגבוהה ביותר, באמינות, עם אחריות, וכל המידע הרלוונטי שהלקוחות שלנו צריכים אודות השירות ואופי הרכיבים בהם השתמשנו.

אז אם אתם צריכים שירותי מנעולן בהרצליה, זה הזמן לפנות אלינו. תוך רבע שעה אנחנו אצלכם. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
 • השאירו פרטים
  יצירת קשר מהירה!
 • Phone