פרולוקס

תיקון דלתות זכוכית

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

אחת הדלתות הפופולאריות ביותר הן במבני מגורים והן במבנים ציבוריים ואחרים, היא דלת זכוכית. אנחנו יכולים למצוא דלתות כאלו לא רק בתוך כל אחד מהנכסים שבמבנה אלא גם בלובי, שם היא משמשת דלת כניסה ומעבר לבאים ויוצאים.

לצערנו, מעת לעת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם בעיה המחייבת תיקון של איש מקצוע, על כן אנחנו צריכים לדעת מתי נרצה להזמין מומחה לתיקון דלת זכוכית. מדובר באיש מקצוע שיכול לספק לנו את השירות הטוב והבטוח ביותר, בשביל שנוכל לחזור ולהשתמש בדלת בצורה סדירה, מבלי לסכן אף אחד מהמשתמשים בה.

תיקון דלת כניסה

באילו מקרים נזמין תיקון דלת זכוכית?

ישנם מקרים שונים ומגוונים בהם נרצה להזמין מומחה של תיקון דלת זכוכית. לפני שנציג מספר דוגמאות לכך, חשוב לציין שעלינו להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך ולא לנסות לתקן את הדלת בעצמנו או להזמין גורם לא מקצועי. הן בגלל שאופי ודרך התיקון הם משמעותיים וצריכים להתבצע בצורה בטוחה והן בגלל שתוצאות התיקון ישפיעו על היכולת שלנו להשתמש בדלת בצורה סדירה לאחר מכן.

בין המקרים הנפוצים בהם נרצה להזמין מומחה לתיקון דלת זכוכית, אפשר למצוא את הדוגמאות הבאות:

  • דלת לא נסגרת – מקרים בהם הדלת איננה נסגרת עד הסוף. דבר שיכול להיות בעייתי אם רוצים לנעול אותה.
  • דלת נטרקת – בניגוד לדלתות אחרות, הרי שדלת זכוכית לא אמורה להיטרק מאחר והיא עלולה להישבר או להיסדק, לכן מוטב אם היא נטרקת יש להזמין איש מקצוע שיבדוק האם יש צורך להחליף מחזיר דלת.
  • החלפת מרכיב – ישנם מרכיבים שונים בדלתות שעלולים להתקלקל עם הזמן, כמו למשל משאבה לדלת זכוכית ואז ייתכן ויהיה צורך להחליף אותה. במקרה כזה, יהיה נכון להשתמש באיש מקצוע שידע כיצד לעשות זאת.

החלפת משאבה לדלת זכוכית

בשביל להבין מתי יש צורך לבצע החלפת משאבה לדלת זכוכית, חשוב לדעת לשם מה היא קיימת ואיפה היא מותקנת.

המשאבה למעשה מותקנת בחלק התחתון של הדלת ומטרתה היא למנוע מצב של טריקת דלת. כפי שציינו קודם לכן, דלת זכוכית לא אמורה להיטרק מאחר וזה עלול לגרום נזק לדלת אך גם נזק למי שמשתמש בה. זו הסיבה שמשתמשים באלמנטים מסוימים בשביל למנוע מצב כזה. למשל, משאבה לדלת זכוכית.

הרעיון של המשאבה הוא לאפשר לדלת להיסגר לאט ובעדינות עד שהיא מגיע אל הנקודה אליה היא אמורה להגיע. אם המשאבה איננה תקינה, שבורה או כל דבר אחר, יש צורך להזמין איש מקצוע שיחליף אותה. הוא יעשה זאת על ידי הרמה של הדלת, הסרת המשאבה, הרכבת משאבה חדשה והחזרת הדלת למקומה.

כיוון דלת זכוכית

אחד הדברים שעלינו לשים לב אליהם הוא כיוון דלת זכוכית. מדובר במצב בו מתקינים את הדלת או בשלבים מאוחרים יותר, למשל אם יש צורך לבצע שינוי במשאבה, במחזיר דלת או באלמנטים אחרים, אז יש צורך לכוון את הדלת כך שהיא תעמוד בקו אחד עם הקיר, תיפתח ותיסגר בצורה סדירה. את הכיוון יעשה איש מקצוע שמתמחה בכך.

מחזיר דלת הידראולי

הרעיון של מחזיר דלת הידראולי הוא לאפשר לנו לפתוח ולסגור את הדלת בצורה תקינה. יש להתקין את המתקן בחלק העליון של הדלת, וכך אנחנו יכולים לפתוח אותה עד לנקודה מסוימת ולא מעבר לכך, ולסגור אותה בצורה נוחה ולא בטריקה. אפשר למצוא מחזיר דלת הידראולי בשורה ארוכה של דלתות מסוגים שונים ובפרט בדלתות זכוכית.

על מנת להתקין את המתקן, יש להיעזר במומחה לדלתות זכוכית שמתמחה בכך, הוא ידע איפה בדיוק נכון להתקין אותו וכיצד לעשות זאת בצורה מסודרת ונכונה. מעבר לכך, אנחנו צריכים לוודא שהמתקן עצמו מונח באופן כזה שיהיה לנו נוח להשתמש בו, הוא ישרת בצורה טובה ובטוחה את הדלת שלנו ואת המשתמשים בה, וכן שהוא מספיק חזק בשביל שיהיה ניתן להשתמש באלמנט הזה לאורך זמן.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone