פרולוקס

מנעולן בגבעתיים

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים בגבעתיים וזקוקים לשירותיו של מנעולן באמצע הלילה? נתקעתם מחוץ לדלת של הבית או של העסק? זקוקים להחלפת מנעול בעסק או בכל מקום אחר? מעוניינים לשדרג את מערכת האבטחה בבית? צרו איתנו קשר, ותוך רבע שעה אנחנו אצלכם! אל תהססו, פנו אלינו עוד היום!

תיקון דלתות כניסה

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן בגבעתיים?

ישנם הרבה מאוד מקרים בהם אנחנו יכולים להיעזר בשירותיו של מנעולן בגבעתיים. שירותים אלו מסופקים ללקוחות במגזר הפרטי ובמגזר העסקי. מדובר על שירותים רלוונטיים, על פי אופי המבנה מחד ועל פי הצרכים של הלקוח מאידך. ישנם שירותים מסוימים, ספציפיים, שהם מאוד רלוונטיים לכל מבנה, על מנת שיהיה אפשר להשתמש במבנה, בדלתות ובמנעולים שלו בצורה סדירה.

הנה שלוש דוגמאות לשירותי מנעולן בגבעתיים שיכולים להתאים לכל מבנה:

כיוון דלת – מדובר על שירות מאוד חשוב על מנת לאפשר פתיחה וסגירה של דלתות בצורה אופטימאלית. מדובר על שירות חיוני הן לדלתות חדשות והן לדלתות ישנות שעם הזמן הכיוון שלהן השתנה ויש לשפר אותו.

תיקון מנעולי דלת – בכל מקרה בו המנעולים של הדלת נתקעו, נשברו, נחבלו או כל דבר אחר, צריך לחפש דרך כיצד לתקן אותם לפני שמבצעים החלפה של המנעול. לשם כך, יש להזמין מנעולן בגבעתיים שמתמחה בנושא.

החלפת צירי דלת – אם הצירים של הדלת ספגו חלודה, נשחקו, נהרסו מכל סיבה אחרת, יש להזמין איש מקצוע שידע כיצד להחליף אותם בצורה נכונה ולהתקין בחזרה את הדלת על מנת שיהיה ניתן להשתמש בה שוב בצורה סדירה.

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בגבעתיים

כל מנעולן בגבעתיים, כמו לכל מנעולן בכל מקום אחר בארץ, יש קטלוג עשיר ומגוון של שירותים אותם הוא מספק ללקוחות שלו. בתוך קטלוג זה, הוא מציג בין היתר, שירותים נפוצים יותר אשר לקוחות שונים פונים אליו בשביל שיבצע אותם עבורם על פי הצורך. מדובר על מגוון רחב של שירותים שיכולים לשפר את מצב הדלתות והמנעולים בבית או בעסק וכמובן לשפר את איכות המשתמשים במבנה.

הנה כמה דוגמאות לשירותים נפוצים של מנעולן:

 • פריצה של מנעולים ודלתות מכל הסוגים, עבור מגוון מבנים, במשך 24/7. 
 • החלפת מנעולים הרוסים, שבורים ותקולים במנעולים חדשים על פי הצורך, בהתאם למצב המנעול המותקן בדלת או בחלון.
 • שדרוג מערכות מיגון כולל התקנת מערכות מנעולים חדשים במבנה.
 • שירותי חירום בשעות לילה מאוחרות או בוקר מוקדמות, סופישבוע וחגים ובמועדים אחרים.
 • פריצת מנעולים ודלתות במקרים של כלי רכב, כספות, ארונות כל מתקן אחר שיש בו מנעולים מורכבים. 
 • שכפול מפתחות וקידוד שלט חכם לבית, לעסק, לחניון ועוד.

גם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו מגוון רחב של שירותים נפוצים המותאמים לכל עניין וצורך. אנחנו מספקים את השירות בעזרת אנשי מקצוע מנוסים בעלי ניסיון רב בתחום. יש לנו את כל הידע והניסיון הנדרש, יש לנו את הכלים הרלוונטיים, ואנחנו יכולים להציע ללקוחות שלנו שירותי מנעולנות ברמה הגבוהה ביותר, בפרט בשעות לילה או בשעות בוקר מוקדמות, חגים וסופי שבוע.

מה המחיר של מנעולן בגבעתיים

כפי שיש רשימה של שירותים נפוצים או שירותים בכלל, כך גם כל מנעולן בגבעתיים מציג רשימה של מחירים עבור כל שירות ושירות, תחת מחירון שירותים. מחירון זה אמור לכלול פירוט אודות המחירים שהוא גובה עבור כל שירות. המחירון נקבע על פי פרמטרים שונים. באופן טבעי כל מנעולן גובה מחיר שונה עבור כל שירות.

מספר פרמטרים לקביעת מחירים עבור שירותים שונים:

 • מיקום העבודה
 • משך זמן העבודה
 • שעת ההזמנה (לילה, בוקר, חגים וסופי שבוע ייגבה מחיר גבוה יותר)
 • הרכיבים בהם הוא משתמש ואותם הוא מחליף
 • ייתכנו פרמטרים נוספים לקביעת מחיר העבודה

דוגמא למחירון שירותים של מנעולן בגבעתיים:

התקנת מנעולים חדשים ומשוכללים עבור מבנים, דוגמא מבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 300-1500 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים ישנים ובפרט שבורים, או כל מנעול אחר (עקב חבלה, בלאי, ניסיונות פריצה וסיבות נוספות) 350-550 שקל

פריצת דלתות ומנעולים במבני מגורים ואחרים– 300-550 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת דלתות ומנעולים של כלי רכב (סוג הרכב והמנעול יקבעו את המחיר)– 250-500 שקל

פריצת מנעולים של כספות בבית ובעסק (סוג הכספת והמנעול המותקן ישפיע על מחיר השירות) – 400-500 שקל

גם אנחנו מציעים ללקוחות שלנו מחירון שירותים. אנחנו מציגים בפני כל לקוח את המחיר עבור כל עבודה שהוא מבקש מאיתנו לבצע. אנחנו מציגים לו הצעת מחיר מפורטת, שקופה ואמינה. כמובן שהמחירים שלנו הוגנים ואטרקטיביים, מתאימים לכל אחד ואחת.

כל מי שיש לו שאלות אודות המחירים שאנחנו גובים באופן כללי או באופן ספציפי עבור שירות מסוים, אנחנו תמיד נשמח לענות ולספק את כל המידע בצורה אמינה, שקופה ומלאה. אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו צריכים לקבל מאיתנו את כל המידע על כל שירות שהם מזמינים מאיתנו.

פורץ דלת בגבעתיים – מהשירותים הנפוצים שמנעולן מספק

אחד השירותים החשובים ביותר של מנעולן בגבעתיים, הוא שירות פורץ דלתות, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. מדובר על שירות המיועד עבור אנשים שנתקעים מחוץ למבנה או בתוכו, מבלי שהם יכולים להיכנס או לצאת מהדלת בגלל בעיה בה או במנעול.

במקרים כאלה, אפשר וצריך לפנות למנעולן בגבעתיים שידע כיצד לנטרל את המנעול, לפתוח את הדלת ולאחר מכן להחליט כיצד להתנהל, האם לתקן את המנעול או שמא להחליף אותו במנעול חדש.

שירות מנעולן בגבעתיים ניתן 24/7, כל יום, כל שעה, כולל סופי שבוע, כולל חגים, על פי הצרכים של הלקוחות הפונים אל המנעולן. כך גם אנחנו נוהגים. יש לנו אפשרות ואנחנו מתחייבים להגיע אל הלקוחות שלנו תוך רבע שעה!

מנעולן בגבעתיים 24/7 והגעה תוך 15 דקות!

מנעולן בגבעתיים 24/7 מספק שירותים כל הזמן, כל יום, כל שעה, לא משנה אם מדובר בשעות הבוקר או הערב, לא משנה אם מדובר בסופי שבוע או בחגים. אנחנו מתחייבים בפני הלקוחות שלנו לספק שירותים בכל עת שנידרש, בין אם זה בסופי שבוע ובין אם זה בחגים ובמועדים.

אנחנו מתחייבים בפני הלקוחות שלנו להגיע תוך 15 דקות. כך שאם יש לכם בעיה מסוימת עם הדלת או עם המנעול, אז אל תהססו לפנות אלינו, יש לנו אפשרות לספק את השירות הרלוונטי עבורכם, תוך רבע שעה!

למה לפנות אלינו?

ישנן הרבה סיבות מדוע לפנות אלינו. אנחנו מספקים ללקוחות לנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, שירות אמין, איכותי, בכל עת, בין אם זה שירות למגזר הפרטי ולמגזר העסקי. אנחנו מספקים שירותים בכל יום ובכל שעה.

יש לנו מוניטין חיובי כפי שיכולים לספר לקוחות שעבדנו איתנו, אנחנו מציעים הצעות מחיר אטרקטיביות והוגנות, ואנחנו עובדים באישור וברישיון משטרת ישראל. כל מי שפונה אלינו יודע בדיוק מה הוא מקבל  ויודע שזה ברמה הגבוהה ביותר.

אז אל תהססו, פנו אלינו עוד היום וקבלו מאיתנו את כל המידע הרלוונטי אודות כל השירותים וכמובן נשמח לספק לכם שירות בכל עת.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
 • השאירו פרטים
  יצירת קשר מהירה!
 • Phone