פרולוקס

מנעולן חירום

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

ישנם שירותים מסוימים שאנחנו זקוקים להם לא בימים ובשעות סדירות, ועל כן אנחנו צריכים למצוא בעלי מקצוע שיכולים ומוכנים לספק לנו אותם כשנידרש לכך. מדובר על שירותים שאינם מאפשרים דחייה. בין אם מדובר בשירותים לבית ובין אם מדובר בשירותים לעסק או לכל מקום אחר.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הם שירותים שיכול לספק לנו מנעולן חירום. מדובר על שירותים הניתנים על ידי מנעולן שמתמחה בעבודה עם מנעולים ודלתות שונות, והרבה פעמים, מדובר על שירותים שאנחנו לא יכולים להמתין זמן רב עד שהוא יהיה מוכן להגיע אלינו. גם אם מדובר בהמתנה של שעות ספורות, בוודאי מדובר על המתנה של ימים.

תיקון דלת כניסה

מנעולן חירום 24 שעות ביממה

אחד השירותים החשובים ביותר שמספק לנו מנעולן, הוא שירות חירום 24 שעות ביממה. מדובר על שירותי מנעולנות שניתנים בכל עת, בכל יום ובכל שעה. לא משנה אם מדובר באמצע השבוע, סופשבוע או חגים, לא משנה אם מדובר בשעות עבודה סדירות או בשעות הלילה והבוקר המוקדמות.

מנעולן חירום מספק לנו מגוון שירותים הנדרשים, על מנת שנוכל להמשיך בשגרת חיינו מצד אחד, ומצד שני נוכל להמשיך וליהנות מאבטחה והגנה של המבנה, כפי שאנחנו מצפים ורוצים שיקרה. ישנם מקרים מסוימים, בהם השירות שלו יכול להיות מאוד משמעותי גם בהיבטים אחרים, כולל בהיבטים של בריאות הגוף והנפש.

מתי נזדקק לשירות מנעולן חירום 24 שעות ביממה? בכל מקרה בו אנחנו מוצאים את עצמנו תקועים בתוך המבנה או מחוצה לו, מבלי שיש לנו אפשרות לצאת או להיכנס ממנו בצורה סדירה. מדובר על מקרים בהם המפתח איננו יכול לפתוח את המנעול והדלת איננה נפתחת בצורה סדירה.

שירות זה, כאמור, נדרש לא פעם בשעות לא סדירות, למשל אם אנחנו חוזרים מבילוי בלילה או רוצים לצאת לעבודה מוקדם בבוקר ומגלים שהדלת איננה נפתחת. מאוד ייתכן שהשירות יידרש לא רק בדלתות היציאה של המבנה, אלא גם בדלתות פנימיות שלו.

שירותי מנעולן בשבת

אחד השירותים החשובים ביותר שמנעולן חירום מספק לנו, הוא שירותי מנעולן בשבת. מדובר על שירות שניתן החל מכניסת השבת ביום שישי ועד צאת השבת, למחרת. שירות זה הוא חשוב, מאחר ואם חס וחלילה אנחנו נתקעים בתוך המבנה או מחוצה לו במהלך השבת, אזי שעלינו לפנות לאיש מקצוע שיאפשר לנו לפתוח את הדלת.

לא כל מנעולן בהכרח מוכן לעבוד בשבת, מסיבות דתיות או סוציאליות, לכן עלינו לדעת אל מי אנחנו יכולים לפנות ומה הוא יכול לספק לנו. חשוב שנדע לפנות לאיש מקצוע שיכול להגיע אלינו בהקדם, לבצע את השירות כפי שאנחנו מצפים ממנו, וכך נוכל להמשיך בשגרת חיינו וגם ליהנות מהתקנה של מנעול חדש ואיכותי בדלת.

מה חשוב לדעת על שירותי מנעולן חירום

ראשית, השירות ניתן בעלות שונה מזו שניתנים שירותי מנעולן רגילים. מאחר ומדובר על שעות לא שגרתיות, אזי סביר להניח שהשירות יעלה לנו יותר כסף. זה נכון, הן לגבי שירות שניתן בלילה או בשעות הבוקר המוקדמות, אך גם לגבי שירותים הניתנים בשבתות ובחגים.

שנית, מעבר לשאלה מי יכול לספק לנו את השירות, רצוי מאוד שאנחנו נבחן היטב גם תוך כמה זמן הוא יכול להגיע אלינו וכן אילו מנעולים הוא יכול לספק לנו במקום המנעול הרגיל המותקן בדלת. זה חשוב מאחר ולא מספיק רק לקבל שירות סטנדרטי אלא גם חשוב לקבל מוצר איכותי.

שלישית, אנחנו יכולים לפנות אל מנעולן חירום דרך האינטרנט ולקבל ממנו מענה תוך זמן קצר מאוד.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone