פרולוקס

התקנת מנעול חשמלי לדלת

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות עלייה ניכרת במספר האנשים שבוחרים להתקין מנעול חשמלי ולהשתמש בו. בין אם זה במבנה מגורים ובין אם זה במבנים אחרים. אנחנו יכולים לראות מנעולים חשמליים מותקנים על גבי דלתות חיצוניות וכן על דלתות פנימיות בתוך הנכס.

התקנת מנעול חשמל נעשית על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בכך, על פי הבחירה שלנו. בהתאם לסוג ומבנה המנעול שאנחנו רוצים להתקין, וכמובן בהתאם למקום בו אנחנו מבקשים להתקין אותו, על מנת שנוכל להשתמש בו בצורה נכונה.

מנעול חשמלי לדלת

התקנת מנעול חשמלי לדלת

על מנת להבין את המשמעות של התקנת מנעול חשמלי לדלת וכיצד מבצעים זאת, צריך להבין תחילה מה זה בכלל מנעול חשמלי וכיצד אפשר ליהנות ממנו. הרעיון של מנעול כזה, הוא שניתן לפתוח אותו אך ורק באמצעות קוד מסוים, באמצעות טביעת אצבע או באמצעות סריקות של קרנית העין. במילים אחרות, הוא לא נפתח וננעל על ידי מפתח, מה שמקשה מאוד על אנשים זרים לפתוח אותו.

המנעול באמצעות מעגלים חשמליים שונים שמאפשרים את נעילתו, וכאמור, באמצעות אותו קוד או סריקה של סממן פיזי מסוים, הוא מקבל את האות הנדרש בשביל להיפתח. בצורה כזו אפשר להשתמש בו בצורה אפקטיבית ונכונה., חשוב לומר, מאחר ולא נעשית בו פתיחה פיזית רגילה, אזי שהמנעול מחזיק מעמד הרבה מאוד זמן.

ניתן לבצע התקנת מנעול חשמלי לדלת כניסה במקום אינטרקום רגיל, כמו כן ניתן להשתמש במנעול כזה בדלת פנימית, למשל במעבדות, מחסנים, חדרי כספות וחדרים אחרים שאנחנו מבקשים למנוע מזרים להיכנס אליהם.

התקנת מנעול חשמלי לשער כניסה

אחד היתרונות הבולטים של מנעול חשמלי היא היכולת לבצע התקנה שלו גם בשער חשמלי ולא רק בדלתות סטנדרטיות, חיצוניות או פנימיות. ניתן להתקין את המנעול ליד שער כניסה למבנה, לחניון או לכל מקום אחר. בצורה כזו מונעים כל אפשרות מזרים להיכנס למקום.

כמובן שצריך לייצר מצב אם בוחרים להתקין מנעול חשמלי בשער כניסה, בו אנשים שמתגוררים או עובדים במקום יוכלו להיכנס אליו פנימה בצורה חופשית ללא שום בעיה. צריך לבחון איך המנעול עובד, איפה בדיוק אפשר להתקין אותו וכיצד הוא יכול לשרת את באי המקום.

התקנת מנעול חשמלי לשער כניסה, צריכה להיות מותאמת על פי תנאי המקום ולכן חשוב להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך. הוא ידע להתקין את המנעול באופן כזה שגם יספק הגנה ואבטחה וגם חווית שימוש לכל מי שאמור להשתמש בו.

מחיר מנעול חשמלי

בדומה למחירונים של מנעולים אחרים, גם מחיר מנעול חשמלי איננו חד משמעי. אנחנו יכולים למצוא מנעד רחב של מחירים אשר נעים מעשרות ועד מאות שקלים. מחיר המנעול תלוי כמובן בסוג המנעול, באיכות שלו ובאופן בו אנחנו בוחרים להתקין אותו.

צריך לזכור מחיר מנעול חשמלי איננו חד משמעי, ובאופן טבעי העלויות אינן נקבעות רק על פי סוג המנעול והאיכות שלו, אלא צריך לקחת בחשבון גם עלויות התקנה והאם יש צורך לבצע שינויים מיוחדים במערכת עצמה בשביל שיהיה אפשר להתקין את המנעול וליהנות ממנו.

כשאנחנו ניגשים לרכוש מנעול חשמלי, עלינו לבחון היטב את הסוג שלו, עלויות, אחריות שאנחנו מקבלים עבורו וכל פרט אחר שיכול להשפיע על הרכישה והתמחור. מנעול חשמלי, כפי שניתן להבין מאיפה השימוש בו, אמור להחזיק מעמד זמן רב. אך אם אנחנו לא נדע להשתמש בו בצורה אחראית ונכונה, מאוד ייתכן שנידרש להחליף אותו או לבצע שינויים מסוימים בשביל שנוכל לחזור ולהשתמש בו.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone