פרולוקס

פורץ דלתות

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

אחד המקרים הפחות נעימים איתם אנחנו יכולים להתמודד, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים עסקיים, ציבוריים ואחרים, הוא מקרה בו דלת הכניסה לא נפתחת ועל כן אנחנו מוצאים את עצמנו בתוך או מחוץ למבנה, מבלי אפשרות לצאת או להיכנס. במקרים כאלה, פורץ דלתות הוא התשובה עבורנו.

החלפת מנעול

באילו מקרים נזמין פורץ דלתות?

על פניו התשובה לשאלה הזאת היא מאוד פשוטה. בכל מקרה בו דלת במבנה, פנימית או חיצונית, איננה נפתחת בצורה סדירה ולכן אנחנו לא יכולים להיכנס ולצאת, עלינו להזמין איש מקצוע מנוסה שידע לבצע את העבודה.

אנחנו נוכל לזהות בעיה בדלת, אם נניח אי אפשר לפתוח אותה בצורה רגילה באמצעות לחיצה על הידית או בעזרת מפתח. אנחנו יכולים לזהות בעיה גם אם קושי לדלת להיפתח בצורה סדירה ויש ספק רב אם נצליח לעשות זאת שוב ושוב ברצף. כלומר, אם קיים חשש שבפעם הבאה שננסה, לא נצליח לעשות זאת.

חשוב לציין, בדומה לבעלי מקצוע אחרים, גם במקרה של פורץ דלתות הרבה פעמים אנחנו נצטרך להזמין שירות באופן מיידי, בלי להמתין הרבה זמן. זה יכול להיות באמצע הלילה, זה יכול להיות בשעות בוקר מוקדמות וכמובן במהלך היום. אנחנו צריכים להיות ערוכים לכך שנצטרך להזמין אותו בשעות אלו. באופן טבעי, נצטרך גם להזמין איש מקצוע שיהיה מסוגל ומוכן להגיע אלינו בכל יום ובכל שעה, לא משנה מתי אנחנו מבקשים ממנו להגיע אלינו.

פריצת דלת טרוקה

מצב של פריצת דלת טרוקה, הוא מוכר מאוד בקרב פורצי דלתות ויש להם את הכלים ויש את הידע הנדרש בשביל לטפל בבעיה ולפתור אותה. מצב זה נוצר כאשר בצד אחד של הדלת ישנה ידית שאל ניתן להוריד אותה בשביל לפתוח את הדלת. במילים אחרות, מדובר על מצב בו הדלת נטרקה ולא ניתן לפתוח אותה, ולכן צריך לקרוא לאיש מקצוע שישתמש בכלים ובידע שעומדים לרשותו לשם כך.

בשביל לבצע פריצת דלת טרוקה, רצוי ומומלץ להזמין כאמור איש מקצוע שיש לו את הידע והכלים הדרושים. הוא יגיע אלינו אל המבנה, יבחן את אופי וסוג הדלת, יבחן את סוג הבעיה איתה אנחנו מתמודדים ואז הוא יחליט כיצד לטפל בה.

סביר להניח שהוא יחליט לפרק את המנעולים והצילינדרים על מנת שיהיה ניתן לפתוח את הדלת, כך אנחנו נוכל להיכנס או לצאת. לאחר מכן, בשלבים יותר מאוחרים הוא יתקין מנעול חדש. תהליך העבודה יתבצע בצורה מסודרת ונקייה על מנת לאפשר לנו לחזור ולהשתמש בדלת וכן לחזור לשגרת החיים כמה שיותר מהר.

חשוב להדגיש כאן, כל התהליך חייב להתבצע באופן מאוד מדויק, מהיר ואיכותי, על מנת שלא נמצא את עצמנו מחוץ לדלת זמן רב ונוכל לחזור, כאמור, אל שגרת חיינו.

פורץ דלתות באישור משטרת ישראל

אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לבדוק, אם וכאשר עלינו להזמין פורץ דלתות הוא, שמדובר באיש מקצוע שמחזיק ברשותו רישיון ופועל באישור המשטרה. כל פורץ דלתות חייב להחזיק באישור כזה, אחרת הוא לא יכול לבצע את עבודתו כחוק.

הסיבה לכך היא מאוד פשוטה, מדובר באיש מקצוע שיש לו את כלים וידע בעזרתם הוא יכול להשתמש בשביל לפרוץ דלתות של מבנים. הוא חייב לקבל אישור משטרה, בשביל שיוכל להוכיח שאכן אין לו עבירות פליליות, אין לו עבר והיסטוריה שיכולים למנוע ממנו לעסוק בתחום, והוא פועל בו בצורה חוקית. רק כך נוכל לסמוך עליו שיבצע את עבודתו ולא ישתמש בידע שלו לצרכים אחרים.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone