פרולוקס

פריצת רכבים

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

אף אחד לא חושב שהוא עלול למצוא את עצמו בסיטואציה בה אין לו אפשרות להיכנס או לצאת מהרכב, אבל לצערנו, לא פעם דברים כאלה יכולים לקרות מסיבות שונות. אם סיטואציה כזו מתרחשת, אנחנו צריכים לדעת למי לפנות בשביל שנוכל לטפל בה ולצאת ממנה.

בעל מקצוע שיכול לעזור לנו בשביל להתמודד עם מצב שכזה, הוא מומחה בכל מה שקשור לנושא של פריצת רכבים. מדובר על איש מקצוע שיש לו את האמצעים והידע הדרושים בשביל לפרוץ דלתות ומנעולים של כלי רכב מסוגים שונים.

פורץ רכבים

שירותי פריצת רכבים

שירותי פריצת רכבים ניתנים על ידי בעלי מקצוע שיש להם את הידע, ניסיון, ציוד ומכשור מתאים, בשביל לבצע את הפריצה לרכב ומנגד, לשמור עליו ולא לגרום נזק, לא לרכב ולא לדלתות או לאלמנטים אחרים שלו. השירות הזה ניתן לאנשים פרטיים, בעלי מקצוע וכל גורם אחר שמחזיקים ברשותם כלי רכב וזקוקים לשירותי פריצה מסיבות כאלה ואחרות.

בין השירותים הניתנים על ידי פורץ רכבים מקצועי, אפשר למצוא את המקרים הבאים:

פריצת דלתות – מקרים בהם אנחנו לא יכולים להיכנס לרכב או לצאת ממנו, בגלל בעיות בדלת, בין אם בגלל שיש תקלה במנעול או בכל רכיב אחר של הדלת.

פריצת תא מטען וארגזים – רכבים שיש להם ארגזים ואי אפשר לפתוח אותם או אם יש תא מטען ויש בעיה במנעול, אזי שזה דורש הזמנת איש מקצוע שיכול לפרוץ אותו.

פריצת מנעולי הגה – בעלי רכבים שמתקינים מנעול הגה בשביל למנוע פריצה של זרים, מוצאים את עצמם לא פעם בסיטואציה בה המנעול איננו נפתח ולכן הם צריכים לקרוא לאיש מקצוע שידע לנטרל ולפתוח אותו.

פריצת אזעקות – אם יש בעיה באזעקה של הרכב שמונעת אפשרות להתניע אותו, הרי שישנם פורצי רכבים שיודעים כיצד לנטרל אותה ובסופו של דבר לאפשר לבעל הרכב להתניע אותו.

פורץ רכבים

שירותיו של פורץ רכבים ניתנים בעזרת אמצעים, ציוד וכלים מתקדמים אשר משרתים אותו בעבודה על כלי רכב שונים. פורץ רכבים משתמש בידע וביכולות שלו בשביל להתמודד עם כל בעיה שעומדת בפניו, בצורה מקצועית ואחראית.

פורץ רכבים יודעים איך לאבחן את הבעיה בצורה נכונה, לדעת באילו אמצעים וכלים צריך להשתמש, איך לנטרל את המנעולים והאזעקות, ובמקביל כיצד להתקין מנעול חלופי בשביל שיהיה אפשר לחזור ולהשתמש ברכב בצורה סדירה.

צריך לזכור, פורץ רכבים יודע איך להתמודד עם כל סיטואציה ואחרי שהוא פותר אותה, אך חשוב לא פחות, הוא צריך שיהיה לו את הידע והכלים בשביל להימנע מגרימת נזקים לרכב בכלל ולדלת בפרט, על מנת שיהיה אפשר להשתמש בו.

איך בוחרים פורץ רכבים

בשביל לבחור פורץ רכבים בצורה נכונה, יש לשים לב למספר נקודות:

ראשית, יש לוודא שאכן מדובר בפורץ רכבים מורשה שיכול לספק שירותים על פי החוק, באישור משטרה, ללא שום בעיה.

שנית, הוא צריך להחזיק ברשותו את הכלים והציוד הנדרש, מעבר לעובדה שעליו להחזיק בכל הידע הדרוש בשביל לבצע את העבודה בצרוה הטובה ביותר.

שלישית, עליו להיות זמין לפניות לקוחות בכל עת. מאחר ומדובר על שירות הנדרש כל הזמן, מאוד ייתכן שיפנו אליו גם בימים ושעות לא סדירות. למשל, בשעות הערב המאוחרות, שעות הבוקר המוקדמות, סופישבוע, חגים.

ארבע, עליו לעבוד עם קטלוג מנעולים מתקדמים ואיכותיים וכן עליו לספק ללקוחות שלו אחריות מלאה על השירות ועל המרכיבים השונים בשירות.

חמש, הוא צריך לספק ללקוחות שלו את כל המידע על השירות שהוא נתן להם.

רוצים לקבל מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן
  • השאירו פרטים
    יצירת קשר מהירה!
  • Phone